Гороскоп на 15 квітня

Опубліковано: 15.04.2019
Гороскоп на 15 квітня 2019 року.

Овен

Овнам не варто починати день з суєти. До полудня ви можете встигнути зробити щось для просування своїх талантів, продовжити гру або відпочинок. Батькам варто знайти час для дітей. Друга половина дня обіцяє напружений робочий режим. Почне зростати кількість дрібних проблем. Можливі термінові відрядження, бюрократичні нестиковки, пригоди в дорозі, невеликі конфлікти з колегами, попутниками, персоналом, інформує Ukr.Media.

Телець

Перша половина цієї доби для Тельців не надто продуктивна, але може залишити яскраві враження. Можливо, вони будуть пов’язані з дітьми або з якоюсь неординарною домашньою подією, з минулим уїк-ендом. У другій половині дня можна сміливо братися за будь-яку роботу. Результат з самого початку буде вище, якщо ви налаштовані на нове, почнете планомірно опановувати прогресивні інструменти і методи.

Близнюки

Близнюкам варто почати цей день з приємного життєствердного моменту. Підійдуть яскраві фарби, весела музика, смачний сніданок, ігри з дітьми. У другій половині дня вам доведеться проявити активність і гнучкість. Додасться справ на роботі або клопоту. Не варто зловживати ініціативою: це вірний шлях створити собі та іншим зайві проблеми, при цьому корисний результат буде під питанням.

Рак

Ракам варто планувати активні заходи на другу половину дня. В цей час прискориться ритм життя, ситуація вимагатиме від вас більш рухливого способу життя, з’явиться мотив для активних роз’їздів, пошуків, суперечок. Можливо, ви підете в коротке відрядження, відвідаєте автосервіс, будете змушені зазирнути до лікаря або в аптеку. У цей час добре освоювати навички водіння і ручної майстерності.

Лев

Початок дня Левам краще присвятити собі і своїм потребам. Це прекрасний момент для зміцнення віри в себе і своєї ідеї. Не варто придушувати творчий або духовний порив, здатний підкреслити вашу індивідуальність. У другій половині дня вашу увагу займе службова, фінансова, технічна або медична рутина. Небажано нехтувати дрібницями. Варто вжити заходів проти витоку грошей і інформації.

Діва

На початку дня Дівам не завадить зайнятися відновленням сил, після полудня вони знадобляться. Друга половина доби зажадає від вас подвоєної активності, маневреності, винахідливості, психологічної гнучкості, ділових якостей або тонкої майстерності. Можливі дрібні конфлікти з роботодавцем або близьким оточенням, дратівливість. Важливо не давати зайвих приводів для підозр чи незадоволення собою.

Терези

Для Терезів день може початися весело і безтурболиво, проте зірки не радять піддаватися подібному настрою. Після полудня складуться інші умови, що сприяють підвищеній зайнятості і, можливо, зниженню рівня свободи. Ви можете опинитися залежними від нагальних поточних справ, технічних проблем, стану здоров’я. Можливо, вам доведеться відправитися в шлях, комусь допомогти або когось підмінити.

Скорпіон

Скорпіонам не варто планувати важливі справи на першу частину дня: вона обіцяє стати яскравою, але не дуже продуктивною. Виняток варто зробити для акцій, пов’язаних з креативом, розвагами, рекламою. Зате друга половина доби обіцяє цілком підходящі умови для дій. Незважаючи на те, що частина ваших сил піде на порожню суєту, ретельна і послідовна робота неодмінно дасть свої плоди.

Стрілець

Ранок подарує Стрільцям чергову порцію натхнення і віри в себе, що буде не зайвим в другій половині дня. Це напружений, метушливий і потенційно конфліктний час. Можуть загостритися розбіжності з клієнтами, підлеглими, керівництвом. Імовірний черговий виток конкурентної боротьби в бізнесі чи іншій цікавій для вас сфері, не виключене зіткнення думок у шлюбі, у сім’ї, серед однодумців.

Козеріг

Козерогам не варто піддаватися імпульсу вранці: це не найкращий час для дій, якщо тільки мова не йде про хвилинни акції. Друга частина дня створить непогані умови для роботи, поїздок, контактів з іноземцями, віддаленого листування, навчання, досліджень, лікування. Варто подвоїти пильність, щоб уникнути проблем через ланцюги взаємопов’язаних дрібниць, в цей час зросте роль помилок і випадковостей.

Водолій

Водоліям варто приготуватися до можливих проблем у другій половині дня. Саме в цей час почнеться смуга непорозумінь, можуть розкритися випадкові помилки або системні недоліки. Зросте ймовірність виявлення помилок у науковій і технічній роботі, у діагностиці та лікуванні хвороб. Якщо старих критичних вразливостей не виявлено, варто бути акуратніше, щоб не створити нові.

Риби

У другій половині дня Рибам важливо майстерно вести діалог, уникаючи безглуздого спору. Розмова може стати заплутаною, але має сенс розібратися в проблемі до кінця. Не надто легко буде поставити крапку. Нагадають про себе похибки при складанні договору. Зірки радять вам прояснити будь-які дрібниці і нагадують, що зараз не у ваших інтересах брати на себе ані чужі заслуги, ані чужі грішки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.