Уманчани почали отримувати попередження про відключення світла за борги

Опубліковано: 16.04.2019
Уманчани почали отримувати попередження про відключення світла за борги

З 12 квітня ТОВ «Черкасиенергозбут» почало надсилати жителям міста Умань нові квитанції за електричну енергію, спожиту в березні поточного року. Виставлені рахунки потрібно оплатити до 20 квітня. На звороті квитанції міститься попередження про припинення постачання електроенергії у випадку заборгованості.

Про це сайту «04744.info» повідомила адміністрація ТОВ «Черкасиенергозбут».

На звороті квитанції тепер знаходиться повідомлення щодо порядку оплати та суми заборгованості, а також інформація про заходи, які має право вчинити постачальник електричної енергії в разі несплати споживачем боргу за електроенергію.

елек002

Цитуємо текст на звороті квитанції:

«ПОПЕРЕДЖЕННЯ про припинення постачання електричної енергії споживачу-боржнику у разі наявності заборгованості за спожиту електроенергію за період січень-березень 2019 року.

Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє Вам, як споживачу, що з 10-00 години 10 травня 2019 року електропостачальник припиняє повністю постачання електричної енергії у разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію. Сума заборгованості з оплати за електричну енергію складає (у кожній квитанції конкретно вказано суму заборгованості) грн.

Оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10-ти робочих днів від дня отримання рахунка.

Відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) ― від 350 грн; на опорі (приватний будинок) ― від 1500 грн до 4000 грн».

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.