В Умані іноземців змусять закопати незаконний котлован

Опубліковано: 16.04.2019
некрр001

12 квітня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов відділу Державного архітектурно-будівельно контролю Уманської міської ради проти іноземних власників земельної ділянки за адресою провулок Некрасова, 1. Порушників змусять власним коштом засипати незаконно виритий котлован.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Умань».

некр001

У 2018 році відділ ДАБК Уманської міської ради виявив факт проведення будівельних робіт іноземними громадянами по провулку Некрасова, 1.

некр007

На земельній ділянці за вказаною адресою без отримання дозвільних документів вирили котлован.

некр002

За вказані дії порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності. Також було видано приписи про усунення виявлених порушень.

некр006

У грудні 2018 року під час перевірки з’ясувалося, що приписи виконані не були. Водночас, з’явилася небезпека руйнування сусідніх житлових будинків у випадку зсуву ґрунту.

некр003

У зв’язку з цим відділ ДАБК подав позов до Черкаського окружного адміністративного суду щодо зобов’язання власників земельної ділянки власним коштом із вжиттям протизсувних заходів привести дану земельну ділянку до стану, що передував виконанню будівельних робіт по облаштуванню котловану.

некр004

12 квітня позов ДАБК було задоволено повністю. Рішення суду буде подано на примусове виконання після набуття ним законної сили.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.