В Умані вирішено проблему питної води (Відео)

Опубліковано: 16.04.2019

На водонасосній станції «Родниківка» встановлено сучасне обладнання для очищення води, яке дасть змогу жителям Умані та частині жителів села Родниківка споживати якісну питну воду навіть без попередньої термічної обробки.

В Умані вирішено проблему питної води (Відео)

 Місто Умань розташоване в регіоні, для якого характерна нестача водних ресурсів, придатних для забезпечення населення питною водою належної якості. Сьогодні покупна вода є головним джерелом водозабезпечення міста і задовольняє 85 % потреб. Вода з р. Рось потрапляє в м. Умань через Білоцерківські водоочисні споруди та магістральний водогін «Біла Церква – Умань» протяжністю 125 км. Термін перебування води у водогоні сягає майже 13 діб. І вода, яка подається споживачам, має темний колір та неприємний смак і запах. Для доведення води до питного стану, було прийняте рішення провести реконструкцію водонасосної станції «Родниківка», розмістивши сучасне обладнання послідовної фільтрації питної води, а саме – встановлення 4-х груп фільтрів.

Завдяки встановленню сучасного обладнання на водонасосній станції «Родниківка», уманчани зможуть споживати чисту та якісну питну воду.

Джерело: https://uman-media.com.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.