Гороскоп на 17 квітня

Опубліковано: 17.04.2019
Гороскоп на 17 квітня 2019 року.

Овен

Сьогодні головним завданням Овнів стане подолання хаосу. Зірки радять набратися терпіння, так як не все залежатиме від вашої волі. Не виключено, що лише в кінці дня вам зроблять пропозицію або дадуть відповідь, проясниться непорозуміння. Поки не настала ясність, не варто сидіти склавши руки. Корисно зайнятися наведенням порядку, наприклад, розбором інструментів, документів або поточної кореспонденції, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям день не обіцяє визначеності. Можлива залежність від людей і обставин. Важливо вміти виконувати повсякденні обов’язки, навіть в ситуації тимчасової плутанини. Перша половина дня може пройти в сумнівах. До вечора обстановка стане ясніша, але вам все ж доведеться зробити вибір. У центр уваги можуть потрапити питання, пов’язані з роботою, здоров’ям, утриманням вихованців, наданням послуг.

Близнюки

Для Близнюків сьогодні більш гармонійна друга половина дня. Саме вона підкаже, які варіанти пора залишити в минулому, а які можна взяти в розробку з прицілом на майбутнє. У першій половині доби вам краще займатися дрібними поточними справами і утриматися від яких би то не було нових акцій. Не завадить навести порядок вдома або на робочому місці, а також внести ясність у значущих відносинах.

Рак

Сьогодні Ракам не загрожує інформаційний вакуум, але цілком можлива тимчасова пауза в справах і в спілкуванні. Зірки радять не поспішати з планами, поки не висловилися значущі люди, а також не уточнені відомості, пов’язані з житлом, роботою, правами і обов’язками. У другій половині дня важлива дипломатичність: саме вона дозволить підтримувати баланс інтересів у спілкуванні з начальством, партнерами, близькими.

Лев

Вранці Левам зірки радять обмежитися рутинними заняттями. Не завадить навести порядок в поточних справах, взаєморозрахунках, в особистих речах, на робочому столі. Друга половина дня виявиться дуже інформативною. Бажано аж до ночі залишатися на зв’язку. Багато цікавого можуть розповісти останні новини, розповісти колеги чи сусіди. Може намітитися зустріч, поїздка, робота з документацією.

Діва

День допоможе Дівам зняти обридле питання, пов’язане з відносинами чи фінансами. Можливо, життя запропонує не самий простий варіант, але багато які Діви зітхнуть з полегшенням вже від самого факту визначеності. Можна залишити позаду деякі давні протиріччя з колишніми партнерами, кинути пошуки істини, закрити старий договір. У другій половині дня корисно скласти або оновити антикризовий план.

Терези

Терезам, особливо вересневим, необхідно бути у формі ввечері. Вранці важливо берегти сили, але мати доступ до інформації. Друга половина дня підкреслить роль шлюбу і партнерства. Саме в цей час краще відновлювати діалог, повертатися до спору або врегулювання інтересів, виступати зі своїми пропозиціями чи вислуховувати чужі аргументи. Це важливий момент для посередників, переговірників, юристів.

Скорпіон

Першу половину цього дня Скорпіонам краще присвятити поточній рутині. Не завадить приділити увагу і здоров’ю, якщо в даний період воно у вас не відрізняється стабільністю. Вигода такої старанності стане очевидною в другій половині доби. Саме в цей час вас можуть покликати на зустріч або захід, запросити до розмови, втягнути в рішення якого-небудь партнерського питання або у колективні справи.

Стрілець

Для Стрільців цей день може розпочатися з хвилини хаосу або смуги невизначеності. Від серйозних проблем при цьому врятує хороший план, передбачливість, досвід або знання своїх обов’язків. У другій половині доби ви отримаєте більше свободи. Саме цей період зірки радять вам використовувати для активізації цільових контактів. Можна переключати увагу на налагодження зв’язків, організацію зустрічей.

Козеріг

У першій половині дня Козерогам досить послідовності і скрупульозності. Друга половина доби вимагає далекоглядності, цілеспрямованості, коректності і готовності будь-якою ціною підтримувати прийнятний баланс інтересів. Важлива акуратність в роботі з будь-яким договором, особливо щодо роботи, статусу або житла. Можливо, вам зроблять уточнену пропозицію і поставлять перед більш ясним вибором.

Водолій

Водоліям не варто квапити події в першій половині дня. В цей час сумніви можуть заглушити голос розуму, а застарілі і зайві деталі затемнити істину. Друга частина дня створить відповідні умови для переговорів, прокладки маршрутів, складання програм, роботи з документами. При цьому необхідно проявити старанність: уточнити дані, перевірити їх на реальність і на відповідність закону.

Риби

Сьогодні зірки натякають Рибам, що безпечно довіряти лише офіційним даним. Не варто покладатися ні на чужі запевнення, ні на своє власне розуміння ситуації: помилки можливі як свідомо, так і в силу недбалості, непоінформованості, збігу зовнішніх обставин. Цільові консультації, робота з законами, інструкціями, нормативними документами більш продуктивні у другій половині дня.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.