Гороскоп на 18 квітня

Опубліковано: 18.04.2019
Гороскоп на 18 квітня 2019 року.

Овен

В цей день Овнам доведеться орієнтуватися на навколишнє середовище, на поведінку своїх клієнтів, агентів, партнерів. Це прекрасна доба для активного співробітництва, якщо воно не ускладнене особистим, правовим або професійним конфліктом. Не варто укладати в цей день договір з тими, з ким ви свідомо знаходитесь в напружених відносинах. Активні роз’їзди і комунікації краще не відкладати до вечора, інформує Ukr.Media.

Телець

В цей день Тельцям важливо бездоганно виконувати свої посадові обов’язки, дотримуватися професійної етики та етикету. Важлива коректність у спілкуванні з клієнтами, колегами, підлеглими, персоналом. Можливі обмеження в роботі, часі або виборі, тестах на знання правил або прав. Не завадить додаткова організованість і педантичність в косметичних, стоматологічних, ветеринарних процедурах.

Близнюки

Для Близнюків це приємний день, якщо не шукати пригод і не порушувати встановлені правила. Вірогідність проблем вище, якщо ви займаєтеся непересічними питаннями, ризикуєте, а також несете відповідальність, наприклад, податкову або батьківську. У цьому випадку, не виключені зіткнення не тільки з офіційними особами, але і з друзями. Причиною любовних бар’єрів і непорозумінь може стати мезальянс.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять скрупульозно слідувати етикету та правилам ввічливості, дотримуватися чужих інтересів нарівні зі своїми власними. Бажано поводитися подібним чином не тільки в соціумі, в офіційній службовій обстановці, але і вдома, в сім’ї. Лише в цьому випадку ви будете вправі вимагати аналогічного дотримання всіх правил від оточуючих, зможете розраховувати на поступки і компроміси.

Лев

Леви можуть вибрати цей день для спілкування чи роз’їздів. Зірки радять бути більш організованими і більш вибірковими, не розкидатися ресурсами і часом. Випадковим контактам в цю добу краще віддати перевагу цільові візити, а експромтам планові заходи. Це допоможе вам вкластися в графік, залишитися в рамках етикету, а також конструктивно розв’язати конфлікт із колегою, клієнтом, начальником, інстанцією.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам проявити більше відповідальності в матеріальних справах та в партнерстві. Вітаються принципи рівноваги інтересів, розумної економії, а також пріоритетності. Варто проявити обережність, змінюючи старий план, наприклад, графік погашення боргу. Краще пожертвувати особистими примхами, якщо не куплено щось важливе в будинок. Небажано купувати одяг, подарунки та прикраси.

Терези

Сьогодні Терезам важливо не вийти за межі дозволеного і залишитися в межах своїх повноважень. Імпровізація доречна лише в деталях. Не варто ігнорувати партнерський і професійний обов’язок, сімейні обов’язки, об’єктивні обмеження. Одночасно треба виявити якості, які вам приписує популярна астрологія: дипломатичність, готовність захищати рівновагу інтересів і йти на компроміс.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам важливо враховувати чужі права та інтереси нарівні зі своїми. Зірки підказують, що це буде не тільки нескладно, але і корисно: ви зможете попрактикуватися у дотриманні правил поведінки, отримати досвід або напрацювати зв’язки. Можливо, вам вдасться знайти альтернативу, знайти обхідний шлях для вирішення старого конфлікту. У тупиковій ситуації не варто доводити до загострення відносин.

Стрілець

Цей день Стрільці можуть цілком присвятити спілкуванню з людьми: налагодженню партнерських зв’язків, розвитку співпраці. Добре взяти участь у зборах, корпоративному заході. Зірки підказують, що обстановка не у всьому буде ідеальною і вам доведеться рахуватися з деякими обмеженнями. Наприклад, з лімітом часу або довіри, з віковим, професійним, соціальним або фінансовим цензом.

Козеріг

Сьогодні Козерогам корисно поглянути на себе з боку, наприклад, очима партнера або начальства. Важливо залишатися в рамках правил, закону, боргу, зобов’язань. Головним може стати організаційне, кар’єрне або фінансове питання. Не виключений сплеск давньої особистої неприязні або професійного суперництва. Кращий спосіб розгорнути діалог в мирне русло — запропонувати конструктивну альтернативу.

Водолій

Сьогодні увагу Водоліїв може залучити юридичний, соціальний або професійний нюанс. Також може виявитися цікавим питання, пов’язане з подорожжю, міжнародними зв’язками, навчанням чи стажуванням за кордоном. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно врахувати не тільки привабливі зовнішні бонуси, але і неминучі «підводні камені» ситуації. Наприклад, культурні бар’єри або правові обмеження.

Риби

В цей день Рибам краще не порушувати норми, закони, інструкції, а також загальноприйнятий етикет. Не варто братися за справи, в яких ви не захищені юридично, або залишає бажати кращого ваша професійна компетенція. Будь-які починання сьогодні сумнівні. Бажано утриматися від прийняття фінансових і податкових рішень. Не варто вибирати посередника або банк, відкривати вклад, робити інвестиції.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.