На Уманському лікеро-горілчаному заводі не вистачає робочих рук

Опубліковано: 20.04.2019

Державне підприємство «Уманський лікеро-горілчаний завод» спільно з Уманським міським центром зайнятості провело міні-ярмарок вакансій для безробітних. Захід відвідало 24 уманчанина. Частина з них отримали запрошення на співбесіду для отримання роботи на підприємстві.

На Уманському лікеро-горілчаному заводі не вистачає робочих рук

Наразі Уманський лікеро-горілчаний завод здійснює добір необхідних працівників для виконання робіт тимчасового характеру. Про це повідомили в Уманському міському центрі зайнятості, пише сайт міста Умані.

Під час міні-ярмарку вакансій помічник директора Уманського лікеро-горілчаного заводу Інна Кольцова та начальник виробництва Олена Бурлака презентували безробітним підприємство та розповіли про наявні вакансії, умови роботи та вимоги до претендентів.

За словами представників лікеро-горілчаного заводу, організація робіт тимчасового характеру є перспективним напрямком взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості. Роботодавці мають змогу залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання другорядних робіт, а безробітні на деякий час отримують можливість легально працювати.

Під час активного діалогу з роботодавцями безробітні громадяни заповнили анкети щодо своїх професійних навичок та досвіду роботи. 11 осіб з-поміж шукачів роботи зацікавилися запропонованими вакансіями та отримали запрошення на співбесіду.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.