На Христинівщині 10-місячна дівчинка отримала тяжкі опіки

Опубліковано: 21.04.2019
На Христинівщині 10-місячна дівчинка отримала тяжкі опіки

У селі Івангород Христинівського району сталася надзвичайна пригода: 10-місячна дівчинка отримала тяжкі опіки обох рук та ніг. Уражено 10% тіла. Наразі малеча перебуває у першій Черкаській міській лікарні і готується до операції.

Про інцидент розповідає волонтер Дар’я Макаренко з “Групи добрих справ”. Маленька Гюрем вилила на себе окріп. Її мама Тетяна Кириленко закип’ятила чайник, коли її увагу привернув галас старших дітей, які гралися у дворі. Вона навіть не дійшла до вікна, як почула несамовитий плач молодшої. Дівчинка вилила на себе окріп.

Рідні одразу кинулися до лікарні в Христинівці, звідки їх направили до Умані, а вже звідти – до Черкас. У дівчинки діагностовано опік 10% тіла ІІ ступеню. На подальше лікування родина не має коштів, всього у батьків зростає 9 дітей.

“Наразі триває збір на операцію, памперси, кашки для крихітки, приблизно на 3000грн.,список є вже. Сім’я благополучна, все добре, але живуть бідно. Поки мама виглянула в вікно глянути на старших діток, які гралися на вулиці, сталося лихо за лічені хвилини,” – розповідає волонтер.

Джерело: Рідний край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.