Вода в Умані більше не буде іржавою: у місті запрацювала сучасна система очищення питної води

Опубліковано: 23.04.2019

У місті Умань відтепер безпечно пити воду з-під крана. Чиста і якісна питна вода без іржі ― це результат встановлення сучасного очисного обладнання на реконструйованій водонасосній станції «Родниківка». Фільтри для послідовного очищення питної води в Умані було запущено 13 квітня.

Вода в Умані більше не буде іржавою: у місті запрацювала сучасна система очищення питної води

Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка, який довгий час працює над питанням водозабезпечення у містах, селах і селищах округу.

Нагадаємо, що у 2013 році Антону Яценку вдалося вирішити проблему цілодобового водопостачання в Умані, яка десятиріччями вважалась невирішуваною. А зараз народний депутат повністю вирішив проблему якості питної води в місті.

На водонасосній станції «Родниківка» було встановлено чотири групи фільтрів OFSY 100 виробництва міжнародної транснаціональної компанії Culligan International, яка є лідером у сфері водопідготовки та очищення води.

Це обладнання гарантує, що вода в Умані за всіма показниками буде відповідати Державним санітарним правилам і нормам. А це значить, що вода більше ніколи не буде іржавою та не матиме неприємного смаку і запаху.

Відтепер жителі міста Умань, а також жителі вулиць Гагаріна, Котовського, Черняховського, Чуйкова та Шевченка у селі Родниківка, які користуються водою з Умані, зможуть споживати чисту і якісну питну воду навіть без попереднього кип’ятіння.

Цей проект Антон Яценко реалізував спільно з Уманською міською радою. Народний депутат добився 26 млн грн з держбюджету за програмою «Питна вода України», а це майже 90% потрібного на реконструкцію водонасосної станції фінансування. З бюджету міста Умань було виділено 3 млн грн.

«Вважаю, що такі проекти дуже ефективні, адже сприяють вдосконаленню систем водопостачання та, найголовніше ― спрямовані на збереження здоров’я людей. Буду і далі працювати над вирішенням проблем з водопостачанням», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.