Е-петиції в дії: в Умані пообіцяли облаштувати тротуар по вулиці Новоуманській

Опубліковано: 24.04.2019

В Умані планують облаштувати тротуар по вулиці Новоуманській у мікрорайоні «Нова Умань» увідповідь на електронну петицію жителів міста з цього приводу. Відповідний проект рішення буде винесено на голосування на засіданні міської ради при перегляді бюджету міста на поточний рік.

Е-петиції в дії: в Умані пообіцяли облаштувати тротуар по вулиці Новоуманській

Електронну петицію було зареєстровано 22 лютого 2019 року. Її автор ― уманчанин Лановський Ярослав Сергійович

Збір підписів завершився 22 квітня 2019 року. За будівництво пішохідної доріжки по вулиці Новоуманська проголосувало 203 особи з 200 необхідних. 

Приводимо повний текст петиції:

«Побудувати тротуар пішохідну доріжку по необлаштованій частині узбіччя вулиці Новоуманська (від дитячого садочка №23 до повороту вулиці Фурманова). На даному відрізку вулиці Новоуманська взагалі не існує тротуару, що створює додаткові ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод з участю пішоходів, які вимушені пересуватися по проїжджій частині».

У проекті рішення Уманської міської ради зазначається, що відділом житлово-комунального господарства буде розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво тротуару на вулиці Новоуманській.

Після цього буде проведена експертиза розробленої документації. За її результатами відділ житлово-комунального господарства звернеться з клопотанням до міської ради про виділення асигнувань на проведення будівельних робіт.

Варто зазначити, що асигнування буде здійснено лише за умови перевиконання у 2019 році плану надходжень бюджету розвитку міського бюджету.

777

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.