Гороскоп на 24 квітня

Опубліковано: 24.04.2019
Гороскоп на 24 квітня 2019 року.

Овен

Овнам доведеться стати більш цілеспрямованими, організованими і практичними. Без цих якостей сьогодні складно донести свою думку, оформити документи, домогтися зрушень у кар’єрі або в фінансовій сфері. Корисно проявити більше коректності в спілкуванні з начальством і бюрократичними інстанціями. Не варто уникати уточнюючих питань: вони будуть свідченням вашого професіоналізму та конструктивності, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям зірки радять не гаяти часу і включатися до справи з ранку. Сьогодні ефективні планові заходи, пов’язані з назрілими системними оновленнями або вашими особистими потребами. Ситуація може зажадати коротких переговорів, цільового відрядження, роботи з пакетом прав або документів. Є шанс показати себе як відмінного професіонала, надійного друга або законослухняного партнера.

Близнюки

Сьогодні Близнюки в непростій ситуації, яку не обов’язково доводити до кризової. Можливий цейтнот, конфлікт дружби і боргу, бюрократичний глухий кут. Труднощі вирішаться швидко, якщо ви законослухняні і дисципліновані, знаєте правила, інструкції і свої права, чесно називаєте речі своїми іменами. Не варто відкладати важку розмову, візит в банк, податкову інспекцію, страхову організацію.

Рак

Сьогодні Ракам доведеться відштовхуватися у виборі лінії поведінки від обстановки, заданих правил, особливостей чужої поведінки і настрою. У співробітництві і суперництві право першого ходу краще віддати другій стороні. Доведеться рахуватися з думкою і звичками старших. Варто берегти чужий час, поважати правила і регламент, висловлюватися вчасно і по суті в діалозі, нараді, консультації, суперечці.

Лев

В цей день запорукою успіху для Левів стануть дисципліна і готовність до самообмеження. Бажано в точності дотримуватися приписів лікаря, суворо дотримуватися плану, службового розпорядку, субординації. Стане в нагоді знання правил та інструкцій, вміння швидко розбиратися в професійних або правових питаннях, ключових документах. Левам-керівникам варто подати приклад подібної поведінки підлеглим.

Діва

Найважливішими якостями для Дів сьогодні можуть стати оперативність і організованість. Чим швидше і конструктивніше ви думаєте і дієте, тим коротше виявиться шлях і швидше мине криза. Також, в вашу користь буде природна практичність та реалізм, вам допоможе професіоналізм або довгий досвід в потрібній сфері. Великі шанси успішно пройти тестування, отримати потрібний статус, зайняти бажану посаду.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться зосередитися на професійній сфері або планах, пов’язаних з житлом, територією, спадщиною, сімейним обов’язком. Позитивні сторони дня — знайома система правил і обмежень, можливість обговорити варіанти. Негативу здатні додати психологічна дистанція, емоційний холод, побутова проблема, спір з партнером або старшими. Може знадобитися консультація юриста.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять вчасно користуватися родинними і професійними зв’язками, а також доступом до інформаційних каналів. В цю добу багато які важливі комунікації можуть протікати в експрес-режимі. Не рекомендується спізнюватися, ігнорувати робочі наради, пропускати можливість вступити в переговори, зустрітися з потрібними людьми, вивчити закон, інструкцію, маршрут, актуальний документ.

Стрілець

Стрільцям не варто сподіватися на удачу. День вимагає практичності, акуратності, реалізму, відповідальності, системності, далекоглядності. Не рекомендуються поспішні інвестиції, купівлі та угоди. Вітається тимчасова економія коштів. Не завадить прискіпливість при оформленні фінансових документів усіх рівнів. Актуальні загальний аудит і контроль бухгалтерії. За порадою краще звертатися до професіоналів.

Козеріг

Успіхи Козерогів сьогодні багато в чому залежать від настрою і самопочуття. Не останню роль відіграє рівень вашої професійної підготовки та правової обізнаності, а також ваше вміння взяти вірний тон, створити відповідний імідж і вчасно сказати потрібні слова. В іншому випадку, знизяться (але не пропадуть) ваші шанси на отримання бажаного результату, або ж він дістанеться вам більш дорогою ціною.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто бути на виду, шукати популярності. Борг, самопочуття або інші об’єктивні обставини можуть змусити вас залишитися вдома, провести час в закритому просторі, в окремому кабінеті або в суспільстві довіреної особи. Поїздки і контакти в дані добу нетривалі, мають строго цільовий характер, можуть бути пов’язані з перевірками, перешкодами, відмовами, обмеженнями.

Риби

День допоможе Рибам тверезо поглянути на ситуацію і стати розумнішими. Якщо ваші плани і здогади були вірні, життя підтвердить їх правоту. Рибам, які сумніваються, допоможе думка колег, друзів, професійна порада або інформація. В результаті, частину ілюзій буде розвіяно, а передбачливість зросте. Ви відмовитеся від ризикованої угоди, зробите вибір на користь твердих гарантій, надійності, якості.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.