В Умані підвели підсумки міського етапу Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Опубліковано: 24.04.2019
1

Згідно з планом роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2018/2019 навчальний рік, з метою реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» 18 та 19 квітня 2019 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У грі взяли участь 12 роїв закладів загальної середньої освіти міста.

1

18 квітня 2019 року рої змагалися у двох конкурсах: «Рятівник» – надання першої долікарської допомоги та «Відун» – інтелектуальний конкурс з історії українського козацтва та Збройних Сил України.

У напруженій командній боротьбі учасники та їх ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навички у змаганнях: «Впоряд» – конкурс строю та пісні, Ватра «У колі друзів» – представлення літературно – мистецької композиції.

1

Протягом 2018/2019 навчального року, змагаючись у семи конкурсах, усі рої показали високу підготовку та волю до перемоги. За результатами проходження усіх етапів суддівською колегією було визначено переможців:

• І місце – рій «Нащадки Уманського козацького полку» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана;

 ІІ місце – рій «Нащадки гетьманів» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;

• ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова.

Вітаємо рій «Нащадки Уманського козацького полку» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана з перемогою і бажаємо їм успіхів на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться у травні – червні 2019 року у м. Черкаси!

1

За інформацією відділу освіти Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.