В Умані працюють над розробкою стратегії туризму і паломництва

Опубліковано: 24.04.2019

У липні 2018 року Уманська міська рада разом з партнерами розпочала реалізацію проекту ReHERIT, який націлений на роботу з культурної спадщиною міст Львова та Умані разом з іншими містами України.

В Умані працюють над розробкою стратегії туризму і паломництва

Мета проекту – робота з потенціалом культурної спадщини для економічного, туристичного, культурного та освітнього розвитку міст, налагодження комунікації між органами влади, неурядовими організаціями, місцевими жителями.

У рамках проекту ReHERIT: «Спільна відповідальність за спільну спадщину» Уманська міська рада разом із партнерами зі Львова розпочала розробку туристичної і паломницької стратегії розвитку міста.

17 квітня відбулась перша зустріч робочої групи з розробки стратегії та  представниками Уманської міської ради для представлення попередніх напрацювань та плану роботи над розвитком туризму та паломницької екосистеми Умані. За результатами зустрічей команда проаналізувала поточну екосистему туризму, показала приклади стратегій розвитку туризму інших українських міст та ознайомила з етапністю напрацювання стратегії.

Для розробки рекомендацій зі стратегії експерти агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks з вересня 2018 року аналізували поточний стан на основі інформації з відкритих джерел та проводили інтерв’ю з мешканцями міста, котрі дотичні до туристичної сфери міста. Результати цього попереднього аналізу є основою для організації робочої групи з розробки стратегії.

Експерти проекту Володимир Воробей — виконавчий директор Агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, експерт з регіонального розвитку, бізнес-моделювання та розробки бізнес-стратегій; Марія Кравченко — менеджер проекту ReHERIT від ГО «Лабораторія міського простору».

Повідомляє Уманський портал

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.