Уманські студенти-іноземці, бажаючи підзаробити, потрапили в халепу

Опубліковано: 25.04.2019
Уманські студенти-іноземці, бажаючи підзаробити, потрапили в халепу

Десяток уманських студентів із Туркменістану вирішили підзаробити грошей на одному з підприємств Черкащини. Але так як вони прибули в Україну з метою навчання, а не заробітку, усі тепер мають проблеми із законом, а роботодавцю загрожує чималий штраф. Про це інформує Управління ДМС України в Черкаській області.

У м. Ватутіне міграційники Звенигородського РВ Управління ДМС України в Черкаській області спільно з правоохоронцями виявили 10 громадян Туркменістану, які працювали без відповідного дозволу на роботу. Після перевірки законності перебування на території України встановлено, що всі молодики документовані посвідками на тимчасове проживання, оскільки прибули в Україну з метою навчання. Всі 10 громадян Туркменістану є студентами одного із закладу вищої освіти м. Умань.

Іноземні здобувачі освіти знехтували міграційним законодавством України вирішивши підзаробити. Всі порушники відповідатимуть перед законом за ст. 203 КУпАП, що передбачає накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі вирішується питання про притягнення до відповідальності роботодавця за ст. 204 КУпАП, що передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.