Двоє неповнолітніх уманчан обікрали жінку

Опубліковано: 26.04.2019

Двоє неповнолітніх у червні 2018 року викрали гроші у жінки. Хлопці, знаючи пароль до картки Приватбанку потерпілої, декілька разів через систему «Приват24» переводили кошти з її картки на свою. Про це повідомляє Уманська місцева прокуратура.

Двоє неповнолітніх уманчан обікрали жінку

Уманською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох неповнолітніх хлопців (16 та 17 років), які, у червні 2018 року за попередньою змовою, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, здійснили у потерпілої крадіжку коштів. Так, хлопці, знаючи пароль до картки Приватбанку потерпілої, зняли більше 3000 грн. та поділили їх порівну, використавши в подальшому на власні потреби.

24 квітня 2019 року вироком Уманського міськрайонного суду неповнолітніх визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена за попередньою змовою групою осіб, вчинена повторно) та призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі, звільнивши обох від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Нині вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.