Майже 25 тисяч черкащан замовили витяг із ДЗК через інтернет

Опубліковано: 28.04.2019
Майже 25 тисяч черкащан замовили витяг із ДЗК через інтернет

Із часу запровадження електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку» до сьогодні в Черкаській області державні кадастрові реєстратори опрацювали 24691 заяву, яка надійшла від громадян через мережу Інтернет, зокрема 2056 – цього року. Онлайн-послугу замовляють безпосередньо з Публічної кадастрової карти, зазначаючи ЦНАП, у якому заберуть готовий документ. Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Найбільше громадян скористалося цією електронною послугою в Корсунь-Шевченківському районі (4600), Черкаському районі та Черкасах (майже 4300), Умані й Уманському районі – (понад 2000) заявники.

Онлайн-послугу замовляють безпосередньо з Публічної кадастрової карти, зазначаючи ЦНАП, у якому заберуть готовий документ.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні й одержати сервісні електронні послуги в земельній сфері, зокрема: отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, оформити запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.