В Умані шукають охочих реконструювати котельню по вулиці Садовій

Опубліковано: 28.04.2019

24 квітня у місті Умань оголосили тендер на реконструкцію системи теплопостачання з влаштуванням котельні по вулиці Садовій, 26. Прийматимуть тендерні пропозиції до 28 травня. Відповідне оголошення опублікували на сайті Уманської міської ради, пише сайт міста Умані.

В Умані шукають охочих реконструювати котельню по вулиці Садовій

Фінансуватиме реконструкцію котельні Північна екологічна фінансова корпорація та Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку. Замовником виступає комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго».

Проект включає реконструкцію централізованого теплопостачання з установкою котла, що працює на дерев’яних пелетах, і двох газових котлів.

Згідно з умовами тендеру, в період з 15 червня по 15 жовтня 2019 року виконавець повинен встановити газові котли. Котел на біопаливі має запрацювати до 2 лютого 2020 року.

У тендері може взяти участь будь-яка компанія з будь-якої країни за умови, що національне або міжнародне законодавство не забороняє цієї компанії брати участь в торгах, і яка не підпадає під дію санкцій, введених Європейським союзом або Радою Безпеки Організації Об’єднаних Націй.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.