Гороскоп на 29 квітня

Опубліковано: 29.04.2019
Гороскоп на 29 квітня 2019 року.

Овен

В цей день зірки радять Овнам змінити підхід до поточних справ. Замість прямоти, сміливості і лихацтва, сьогодні вигідніше проявити скритність і обережність. В деяких ситуаціях не зашкодить проникливість, що дозволяє більш тонко відчути психологічну атмосферу моменту і підлаштуватися під запропоновані обставини. Варто подумати, перш ніж вирушити в дорогу або вплутатися в авантюру, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні у Тельців з’явиться відповідний настрій для чергового оновлення. Можливо, це буде всього лише відчуття, але і до нього зірки радять прислухатися, так як чуття вас в цей день навряд чи підведе. Починання буде успішним, якщо ви не станете присвячувати в нього сторонніх і ретельно сплануєте програму дій. Вибудовувати план з нуля не доведеться: фактично, він у вас вже є.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам краще змістити фокус уваги на кар’єру, дисципліну, професійний обов’язок. Зірки радять діяти згідно з планом, правилом, наказом, інструкцією або іншими посадовими обов’язками. Ймовірно, для цього вам доведеться пожертвувати частиною своїх звичок і примх. Зате ви захистите себе від зайвих ризиків, зробите менше помилок у важливих справах або у відносинах з людьми.

Рак

Сьогодні Ракам не варто адмірно метушитися і квапити події, що зовсім не означає повної пасивності. Позитивна особливість цієї доби — можливість довіритися своїй інтуїції і спокійно йти надійним шляхом. На вашому боці опиниться план, закон, час, психологічна атмосфера, офіційний договір, старший партнер. Не варто вплутуватися в авантюри і нарочито афішувати свої дії.

Лев

Левам зірки радять тимчасово перейти до тактики стриманості, скритності, а якщо необхідно, то і тонких закулісних маневрів. Краще відкласти переговори, важливе визнання, відправлення в дорогу, рішення правових питань, офіційне відкриття рахунку, операції з майном і цінностями. Добре зайнятися наведенням порядку, виявленням прихованих вразливостей, нюансами страхування, перевіркою систем безпеки.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам рахуватися з емоційним фоном ситуації і уважніше вибирати оточення. Вигідно спілкуватися з тими, хто об’єктивний, тримається в рамках, не надто вразливий, не пред’являє завищені вимоги. Добре, якщо відносини регулюються офіційним договором, протоколом. Не варто наступати на хворі мозолі» начальству, партнерам, клієнтам, супутнику життя, членам сім’ї.

Терези

Сьогодні Терезам варто приготуватися до рутини. Хоча б у частині справ доведеться дотримуватися правил, інструкцій, розпорядку. Якщо на тлі сірих буднів трапиться кілька яскравих моментів, важливо простежити, щоб вони не внесли хаос і не створили проблем. Бажано дотримуватися дозування, рецептури, правил догляду за тваринами, лікарських порад і інших спеціальних рекомендацій, щоб не завдати шкоди здоров’ю.

Скорпіон

Для Скорпіонів день непоганий, якщо правильно розставити акценти. У багато чому події будуть передбачувані, а значить, ви зможете легко їх контролювати. З іншого боку, вам не доведеться нудьгувати, так як на загальному спокійному тлі можливі і пригоди. Це хороший день для творчості. В справах і відносинах потрібні гнучкість, тонкість. Важливо не шукати проблем там, де вже є відомі надійні схеми.

Стрілець

Сьогодні один з пріоритетних напрямків для Стрільців — мир і спокій у власному домі. День пройде вдало, якщо у вас є тил і «грунт під ногами», ви довіряєте близьким і не відчуваєте тривоги за особисту територію. У цьому випадку, ви будете почувати себе впевненіше в конкурентній боротьбі, ділових маневрах, небезпечних іграх. Не завадить підтримувати порядок в побуті і ясність у стосунках.

Козеріг

Сьогодні багато Козерогів інтуїтивно виберуть безпечний для себе, а отже, правильний шлях. У виборі зіграє позитивну роль ваш довгий досвід, професійна підготовка або природне чуття. Зірки радять не звертати з надійної дороги і не піддаватися зовнішнім впливам, щоб не подовжити собі шлях і не ускладнити завдання. Хоча ніхто не заважає вам пуститися в пригоди, якщо вам стало нудно.

Водолій

Водоліям сьогодні не завадить навести порядок в матеріальних справах. У всякому разі, в тій їх частині, яка піддається контролю. Корисно уточнити бюджет, відсортувати речі, позбутися від старого мотлоху або прострочених запасів. При покупках рекомендується уважніше стежити за якістю, гарантіями, дотриманням правил. Небажані великі придбання, сумнівні операції на значні суми.

Риби

Рибам не варто пропускати ранковий імпульс, запрошуючий взятися за нову справу. Одночасно, зірки закликають вас до обережності і передбачливості: вам напевно знадобиться гнучка тактика, спритність, готовність протистояти зовнішнім спокусам або власній захопленості. Краще рішення — озброїтися надійним планом дій, який не дасть збитися з шляху і пуститися в небезпечну авантюру.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.