Уманський боксер став чемпіоном України серед студентів

Опубліковано: 30.04.2019

23-27 квітня у місті Полтава проходив Чемпіонат України з боксу серед студентів. За перемогу у своїх вагових категоріях змагалося 95 спортсменів із 20 областей. Місто Умань на турнірі представляли боксери Євгеній Овсянніков та Олександр Титоренко.

Організаторами змагань виступили Міністерство освіти і науки України, Федерація боксу України та Всеукраїнська організація студентського боксу.

58378004 381367025793420 219627859965116416 n

Про це на своїй сторінці у Facebook написав старший тренер збірної міста Умань з боксу, тренер боксерського клубу «АРЕС» Віктор Петриченко.

58460769 381367049126751 7380182690017837056 n

Студент Уманського державного педагогічного університету Євгеній Овсянніков виступав у ваговій категорії 52 кг. У фіналі одноголосним рішенням суддів уманський спортсмен переміг киянина Даниїла Гончарука. За результатами чемпіонату Євгеній Овсянніков посів перше місце.

Фінальний бій уманчанина можна переглянути починаючи з 34 хвилини 18 секунди:

«Крім того, срібним призером престижних змагань став уманчанин, студент першого курсу Уманського медичного коледжу, Титоренко Олександр (49 кг). Отож, Умань має дві медалі зі студентського чемпіонату України!», ― написав Віктор Петриченко.

58608374 381367009126755 133304815521366016 n

Варто зазначити, що переможці Чемпіонату України серед студентів представлятимуть Україну на цьогорічному чемпіонаті Європи.