Гороскоп на 01 травня

Опубліковано: 01.05.2019
Гороскоп на 01 травня

Овен

Ранок може виявитися для Овнів періодом пасивності. Друга половина дня додасть натхнення і ентузіазму. Відбудеться або намітиться щось приємне. Може з’явитись відразу два маршрути або два різних способу дій. Одночасно, зірки радять стежити за своїми словами, уточнювати плани та інформацію. Можливо, вам доведеться зробити черговий вибір, взяти на себе відповідальність або дати обіцянку, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям не варто планувати день в деталях, так як друга половина дня може багато чого змінити. Можливо, ви підете туди, куди не собирадись, або будете обговорювати питання, які вам в глибині душі неприємні. Зірки радять не відкладати необхідні заходи: чим раніше ви зберетеся з духом, тим швидше покінчите з нав’язаними ззовні справами і звільнитеся для вирішення своїх власних завдань.

Близнюки

Близнюкам варто перенести активні заняття на другу половину дня. Сьогодні це найкращий час для починань, може намітитися відмінна програма відпочинку у великій компанії. Якщо у ваші плани не входять прикрі ускладнення, зірки радять заздалегідь прийняти знайомі запобіжні заходи: прорахувати варіанти, передбачати можливі перешкоди до здійснення особистих і особливо колективних планів.

Рак

Друга половина дня зробить Раків більш імпульсивними і може поставити їх перед якимось вибором. Зірки підказують, що це не найвдаліший час для прийняття вами важливих рішень. Компроміс, на який ви сьогодні підете, виручить вас у моменті, але навряд чи виявиться вигідний вам в довгостроковій перспективі. Найкраща тактика — діяти «тут і зараз», вирішуючи всі завдання по мірі їх надходження.

Лев

У першій половині дня зірки не радять Левам на щось зважуватися. У цей час легко стати жертвою випадкових емоцій, скороминущого настрою. Набагато вдалішою і позитивнішою виявиться друга половина доби, але разом з припливом енергії і оптимізму вам не завадить частка розрахунку. Якщо попереду шлях, особливо далекий, корисно уточнити маршрут, перевірити засоби і способи зв’язку, врахувати стан здоров’я.

Діва

Вранці Дівам може зв’язати руки залежність від ситуації або чужого настрою. Можливі паузи у справах і планах, завищені очікування. З наближенням вечора, навпаки, події почнуть розвиватися в прискореному режимі, вимагати від вас оперативності, винахідливості, маневру або швидкої реакції на новини. Варіанти, що з’явилися в цей час, будуть пов’язані для вас з зусиллями, хвилюваннями або жорсткими умовами.

Терези

На початку дня зірки радять Терезам зайнятися рутиною і не надто перевантажуватися. У другій половині доби умови почне диктувати ваш партнер або середовище, і хоча ви теж будете наділені правом голосу, варто пам’ятати, що він має лише дорадчий характер. Необхідними умовами для продуктивного спілкування стануть діалог, баланс і компроміс, при цьому обстановка не буде розташовувати до довгих переговорів.

Скорпіон

Для Скорпіонів може стати безтурботним ранок, але друга половина дня не дасть продовжувати в тому ж дусі. У багатьох Скорпіонів з’являться цікаві завдання, з якими доведеться справлятися в умовах обмежень, в атмосфері поспіху, контролю або причіпок. Можливо, доведеться зайнятися кількома справами паралельно або зробити ключовий вибір. Можуть стати в нагоді навики водіння, спілкування, роботи з інформацією.

Стрілець

Початок дня навряд чи стане для Стрільців продуктивним. Найбільш гармонійний період настане ближче до вечора. В цей час складуться умови для зустрічей, романтики, флірту, співробітництва, зближення під час парної роботи, спілкування з дітьми, а також для примирення і спроби «навести мости», якщо ви з кимось посварилися. Не виключено, що доля запропонує вам два надихаючих варіанти і подарує право вибору.

Козеріг

Вечір поставить Козерогів перед вибором. Зробити його нескладно, якщо питання просте, але не варто брати на себе відповідальність, якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся в обстановці. Багато чого залежатиме від вашого бажання і вміння ладити з домочадцями та близьким оточенням, а також від корисних навичок, які ви можете запропонувати іншим людям, застосувати для поліпшення власного побуту або роботи.

Водолій

Водоліям не варто сумувати, якщо ранок виявиться сірим і нудним. Друга половина дня може запросити вас до активного спілкування, покликати в дорогу, а також дати вам вибір, подарувати романтику і забезпечити приємну різноманітність можливостей. Зірки радять не ігнорувати можливі ускладнення і перешкоди: загального позитивного перебігу подій вони не скасують, але зіпсувати вам задоволення цілком здатні.

Риби

Вранці Рибам не варто брати за відправну точку свій настрій. Він буде нестабільним, а до вечора і зовсім зміниться разом з новими обставинами. Фокус уваги може зміститися в бік фінансів, покупок, додаткового доходу. Якщо ви опинитеся перед вибором, важливо врахувати не тільки особисті смаки, але і об’єктивні умови: моду, економічну ситуацію, плани на майбутнє, стан гаманця.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.