Христинівські школярі провели екологічну акцію

Опубліковано: 01.05.2019

На сайті виконавчого комітету Уманської міської ради опублікували проект рішення щодо організації проведення відпочинкової зміни у закладах позашкільної освіти міста Умань влітку 2019 року.

24 квітня, учні 7-Б “козацького” класу Христинівської спеціалізованої школи №1, під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни Віктора Куровського, завершили весняну екологічну акцію з допомоги птахам. Цього дня вони почепили на дерева в парку імені Т.Г. Шевченка 16 шпаківень, які власними силами попередньо виготовили.

Христинівські школярі провели екологічну акцію

За тиждень до цього, школярі вже встигли повісити більше десятка таких же будиночків для птахів на території своє рідної школи. До дійства з однаковим ентузіазмом взялись як хлопці, так і дівчата. Усі разом вони входять до складу козацької сотні імені Івана Гонти.
“7-Б клас — це “козацький” клас, а тому особливістю виховного процесу в ньому є підвищена увага до національно-патріотичного виховання, прищеплювання любові та дбайливого ставлення до рідної природи, допомоги нужденним тощо,- коментує захід педагог Віталій Куровський. “Учні 7-Б класу взимку в цьому парку вішали власноруч виготовлені годівнички для птахів, зараз ось шпаківні. Ми й надалі продовжимо разом опікуватись нашою природою”, – запевнив вчитель Захисту вітчизни, сотник “Гонтової” сотні.
В подяку за активність, осавул Валерій Костюк пригостив усіх учасників акції морозивом.

Повідомляють Новини Черкас

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.