Рейдерська схема: у селі Зоряне на Христинівщині триває незаконне захоплення земельних ділянок

Опубліковано: 01.05.2019
zemlya-770x470

Проблему незаконного захоплення земельних ділянок у селі Зоряне Христинівського району досі не вирішено. Землю роздають у приватну власність невідомим особам, які не є жителями населеного пункту. Вказані у підроблених документах люди проживають у різних регіонах України.

Жителі села Зоряне звернулися з цього приводу до народного депутата України Антона Яценка. Парламентар, у свою чергу, звернувся з заявою про злочин до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням перевірити факти шахрайства та підроблення документів та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

Крім того, 24 квітня під час виступу з трибуни Верховної Ради України Антон Яценкопорушив проблему рейдерського захоплення землі.

Народний депутат зазначив, що наразі начальником Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області є Ольга Залога. Парламентар наголосив, що саме вона разом з першим заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Людмилою Шемелинець «віджимає» землю в селян через шахраїв та місцеву еліту. За словами Антона Яценка, в цьому їм сприяють правоохоронці Черкаської області.

«Прошу всіх звернути на це увагу, адже треба негайно взятися за економічні та земельні закони, які не дозволять рейдерським способом віджимати у селян землю! Триматиму ситуацію під контролем і зроблю все можливе, щоб зупинити незаконне захоплення землі у селі Зоряне!», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат закликав журналістів долучитися до максимального розповсюдження цієї інформації.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.