Уманчани просять покращити транспортне сполучення від райлікарні до вулиці Садової

Опубліковано: 01.05.2019
184698

В Умані триває збір підписів під електронною петицією щодо покращення транспорту та доріг за рахунок місцевого бюджету. Уманчани пропонують запустити транспортне сполучення з мікрорайону районної лікарні до центрального входу в дендропарк «Софіївка» по вулиці Садовій.

Автором відповідної пропозиції, розміщеної на сайтіЄдиної системи місцевих петицій, є уманчанка Колесніченко Ангеліна Іванівна. Приводимо повний текст петиції:

«Вже кілька років уманчани, що мешкають у напрямку райлікарні позбавлені можливості діставатись до вкрай необхідних місць нашого міста, таких як міська дитяча лікарня з лабораторією, дитяча поліклініка.

Студенти та викладачі змушені щодня діставатись до нового корпусу університету або пішки, або двома маршрутами, які до того ж їздять у незручний час зранку (4-й маршрут). Туристи, які виходять з парку центральним входом не можуть також одним автобусом доїхати до автостанції.

Тому пропонується відновлення колишнього маршруту №23, або принаймні продовжити маршрут №4 до райлікарні (хоча у цьому випадку туристи все одно матимуть проблеми з рухом по місту)».

Збір підписів розпочався 15 квітня 2019 року. Станом на 29 квітня петицію підписали 26 осіб з 200 необхідних. До завершення голосування залишилося 46 днів.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.