Гороскоп на 02 травня

Опубліковано: 02.05.2019
Гороскоп на 02 травня

Овен

Для Овнів день вдалий, але є і обмеження. Не всі шляхи й канали зв’язку сьогодні відкриті. Утруднений контакт зі старшими. Душевний підйом може сусідити з негативним почуттям. Загальний настрій і кінцевий результат залежить від вашої спритності, чарівності, уміння маневрувати, а також від того, хто ви по натурі, оптиміст чи скептик. Не рекомендується обговорювати бюрократичні, фінансові і кар’єрні питання, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям не варто розраховувати на повний комфорт і стабільність. Можлива залежність від обставин, при цьому не виключено, що ви частково створили їх своїми руками. Вам можуть нав’язати маршрут, розклад, стиль одягу, меню або тему для розмови. Компенсацією за сьогоднішні незручності послужить несподіване везіння в складній заплутаній справі. Можна ризикнути там, де вам вже нема чого втрачати.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важливі думки і смаки друзів. Прорахунки в командних планах позначаться і на вас. День вдалий, якщо критична маса помилок невелика: тоді доля виправить всі ваші промахи і підкаже вихід. Якщо ви лідер, доведеться відповідати за свої слова і дії. Це нескладно, якщо ви користуєтеся симпатією і популярністю. В любові, крім романтики, вітаються дружелюбність, повагу і чесність.

Рак

Сьогодні зірки не радять Ракам вступати у принциповий спір з ким би то не було, починаючи з батьків і закінчуючи коханою людиною. Велика ймовірність того, що кожен в черговий раз залишиться при власній твердій думці. Виняток — безкорисливі пошуки істини, наприклад, наукові суперечки. Також, у цю добу не варто ставити умови. Корисно пам’ятати, що в кожній ситуації є тимчасовий вихід.

Лев

Сьогодні зірки не залишать Левів без моральної підтримки, удачі в справах фінансових та серцевих. Навіть якщо частина шляхів виявиться для вас закрита, доля щедро компенсує вам витрати і запропонує творче рішення проблеми. Перешкоди в дорозі, спілкуванні, поточних справах будуть викликані обставинами, а не вашою особистою провиною. Можливі об’їзди і перевірки в дорозі, перебої і обмеження при віддаленому зв’язку.

Діва

Сьогодні Дів може чекати чергова перешкода. Зірки підказують, що криза буде короткою, а її результат багато в чому залежить від вашої винахідливості і досвіду. Можливо, ви зіткнетеся з тимчасовим непорозумінням, перекриттям шляхів, цейтнотом або інформаційним вакуумом. Вас виручить енергія, ерудиція, конструктивність. Можлива допомога від родичів, від людей з подібними поглядами чи освітою.

Терези

У Терезів є все необхідне для того, щоб провести цей день в гармонії з партнером. У багатьох питаннях мир і злагода будуть забезпечені автоматично, наприклад, в силу єдності ваших смаків і поглядів. Там, де взаєморозуміння проблематичне, зірки радять бути стриманішими. Тримати потрібну дистанцію допоможуть добре відомі церемонії і формальності. Не варто знайомити партнера з родиною, батьками.

Скорпіон

Цю добу не всі Скорпіони проведуть у святковому режимі. Не виключено, що день перетвориться для вас на робочий. Навіть на відпочинку у вас буде нагода застосувати навички вирішення складних завдань або продемонструвати майстерність маневру. Можливі клопоти у зв’язку з тваринами, здоров’ям, бізнесом, транспортом, грішми, побутовими дрібницями, пошуками термінових послуг, з додатковим заробітком або дрібним ремонтом.

Стрілець

Стрільці аж до ночі збережуть спортивний азарт, креативний настрій і бадьорість духу. Це відповідна доба для розваг, побачень, ігор, змагань. Трохи затьмарити загальний сприятливий фон дня здатні окремі обмеження, наприклад, фінансові ліміти. Можливо, ви будете обмежені в засобах, з-за чого не зможете повною мірою реалізувати всі свої примхи або від душі побалувати своїх близьких.

Козеріг

Сьогодні Козероги чутливі до домашньої обстановки і можуть надмірно негативно сприймати її окремі аспекти. Можливі моменти емоційного відчуження з близькими. В цей день вам краще не обговорювати болючі для вас теми. Бажано скоротити запити і знизити очікування. Не варто робити покупки, займатися благоустроєм побуту. Не найвдаліший день для ознайомлення, вибору, любовної зустрічі.

Водолій

Для Водоліїв це позитивний день, але без прикрих обмежень він все ж таки не обійдеться. Щоб знизити ймовірність проблем, зірки радять вам ретельніше готуватися до дороги або візиту, не забувати необхідні по ситуації документи, завчасно виходити з дому при відправці в шлях, уточнювати маршрути і домовленості. Не рекомендується ділитися з малознайомими людьми своїми печалями і слабкостями.

Риби

Рибам потрібно відповідально розпорядитися своїм бюджетом, підтримуючи в ньому розумний баланс. Область витрат і економії вам задасть система особистих пріоритетів. Здобувши в чомусь одному, ви втратите в іншому. Не варто допускати ситуації, коли престиж і бренд беруть верх над якістю. Небажані вкладення і придбання, розраховані на довгий термін. Не варто вибирати одяг, взуття, меблі, косметику.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.