Гороскоп на 03 травня

Гороскоп на 03 травня

Овен

Сьогодні Овни налаштовані на спілкування, інформаційний пошук, мобільність і динаміку. Комунікабельність, здатність до навчання, загальна рухливість подвійно актуальні для Овнів, народжених у середині квітня. Щоб ці якості принесли гідні плоди, важливо проявити активність у першій половині доби. При цьому краще не давати волі своїм поганим звичкам і рисами характеру, наприклад, дратівливості, нелагідності, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям уважніше поставитись до будь-якої надійшовшої ззовні інформації, але не поспішати яким-небудь явним чином на неї реагувати. Виняток доведеться зробити для дій, необхідних по ситуації. Не варто дозволяти співрозмовникам і оточуючим людям чинити на вас психологічний тиск: у цьому випадку, підвищується ймовірність сказати зайве або зробити помилкові дії.

Близнюки

Сьогодні Близнюки схильні активно обговорювати те, що хвилює їх самих або їхніх друзів, колег. Можливий інтерес до соціальної та фінансової тематики. У спілкуванні вірогідні і приємні, і складні моменти. Краще не давати волі старим образам, щоб не втратити вірних однодумців. Щоб нейтралізувати сплеск негативу, варто вчасно переводити розмову в оптимістичне русло і поважати почуття співрозмовників.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять стати терпимішими по відношенню до співрозмовників. В першу чергу, варто проявити поблажливість до тих, хто старший за віком або досвідченіший за вас, швидше за все, вам варто чогось повчитися у цих людей, замість того, щоб полемізувати з ними. Нових дискусій в цю добу краще не затівати. Не обіцяють успіху знайомства, романтичні контакти, спроби примирення, пояснення.

Лев

Цей день наділяє Левів належним завзяттям в пошуках істини. Незважаючи на перешкоди, є всі шанси відстояти свої права, дізнатися точну інформацію, потрапити в потрібне місце або зустрітися з потрібними людьми. Побічним ефектом досягнень може стати нездужання або розчарування в частині ідеалів. В останньому випадку, не варто втрачати надію, важливо лише змиритися з деякими фатальними обставинами.

Діва

Дів чекають не найкомфортніша доба. Найбільш вірогідний психологічний дискомфорт, але не виключено, що ви також будете відчувати технічні або побутові незручності, зіткнетеся з дефіцитом відомостей або самотністю у відповідальний момент. На щастя, в цього буде користь і сенс. Ви зможете отримати підтвердження своїм знанням, успішно пройти випробовування або перевірку, відсіяти зайве, непотрібне, шкідливе.

Терези

Сьогодні Терезам варто рахуватися не тільки з думкою співрозмовника, але і з його емоційним настроєм. На поведінку вашого партнера чи опонента вплинуть нездужання, погані вісті, погані звички, негативні риси характеру. Непростим завданням стане діалог з батьками, чоловіком, посередником, юристом, контрагентом. На противагу давнім розбіжностям, корисно зайвий раз підкреслити те, що вас зближує.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам доводити почате до кінця. Можливо, ви зіткнетеся з не самою приємною частиною поставленої задачі, але будуть і позитивні моменти, які винагородять вас за занепокоєння. На цей день краще не планувати розважальні заходи, романтичні зустрічі і пасивний відпочинок. Не завадить увага до свого власного здоров’я, зокрема, до реакції на ліки.

Стрілець

День залишить у Стрільців хороші або нейтральні враження. У будь-якій грі рахунок буде на вашу користь. В крайньому випадку, доведеться задовольнитися нічиєю, що не завдасть шкоди вашим планам і не ранить ваше самолюбство. У складних обставинах ви отримаєте компенсацію, відстрочку або фору. Якщо вам необхідно знайти потрібні слова, щоб погасити чиєсь роздратування, краще робити це в першій половині дня.

Козеріг

Козерогам краще скасувати заходи, пов’язані з контактами та інформаційним обміном. Будь-яка розмова сьогодні піде в невигідному вам тоні. Мислення буде важко назвати позитивним, можливі нав’язливі думки, погані передчуття, неприємні асоціації з минулим. Не варто активно спілкуватися з близькими, інтенсивно займатися будинком. Щоб переконати інших у своїй правоті, апелюйте до зовнішніх авторитетів.

Водолій

Водоліям сьогодні варто зберігати пильність в контактах і поїздках, критичніше оцінювати навіть позитивну інформацію. У хороших новинах буде своя неприємна сторона, і навпаки. Рівно можливі удачі і неприємності в дорозі. Не найкращий момент для довірчих бесід, знайомств, оформлення документів, відсилання важливих листів і повідомлень. Не завадить акуратність при використанні старих каналів зв’язку.

Риби

Сьогодні Рибам важливо об’єктивно оцінювати обстановку і вчасно приймати необхідні заходи. Зволікаючи, ви ризикуєте запізнитися і упустити шанс поправити положення. День вимагає контролю за грошовими і товарними операціями, конструктивності в контактах. Невідповідну покупку розумніше повернути, а від неякісної послуги відмовитися. Варто прискіпливіше обирати продукти харчування і предмети першої необхідності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.