Уманські ліцеїсти представили Україну в США

Опубліковано: 03.05.2019

Ліцеїсти та тьютори Українського аграрного ліцею м. Умань та молодь з інших міст України, яка є членами МГО «Майбутні фермери України» представили Україну в США на 91-й Конвенції Молодіжної організації «Майбутні фермери Америки» штату Міссурі.

Уманські ліцеїсти представили Україну в США

«Сьогодні у нас особливі гості. Це представники Українського аграрного ліцею та організації «Майбутні фермери України». Тут навчають вмотивовану молодь розвивати аграрний сектор України та підвищувати її престиж на міжнародному рівні. Дозвольте привітати їх і побажати їм успіху, адже вони продовжують рости і розвиватись», — так привітали українців на 91-й Конвенції Молодіжної організації «Майбутні фермери Америки» штату Міссурі.

Ліцеїстка Аня Степанюк виступила з промовою від делегації перед сімома тисячами людей і справилась на «відмінно».

Урочисте відкриття 91-ї Конвенції Молодіжної організації «Майбутні фермери Америки» штату Міссурі — це грандіозний захід із тисячами учасників, потужною позитивною енергією та патріотичним духом МФА.

Його основними організаторами є офіцери МФА — молодь віком 14-18 років, яка за роки свого розвитку в організації продемонструвала найкращі результати у різних видах діяльності.

Ключовими спікерами урочистостей також є молодь, яка своїми виступами заряджала кожного вірити в себе, прагнути постійно розвиватися та гордитися тим, що ти є частиною 25-титисячної родини Міссурі МФА.

Участь у Конвенції — це перша частина навчального візиту ліцеїстів та членів організації до США. Навчальний тур став можливим завдяки підтримці Проекту USAID «Агросільрозвиток».

Метою туру є вивчення досвіду США у вихованні молодих лідерів для аграрного сектора. Зокрема, знайомство з роботою американської організації Future Farmers of America щодо особистісного та кар’єрного розвитку молодих аграріїв і вивчення механізмів залучення навчальних закладів, бізнес-асоціацій і приватного бізнесу до підтримки молоді, зацікавленої працювати в аграрному секторі.

Учасники туру щодня відвідують різні навчальні заклади Америки та діляться відкриттями на сторінці Українського аграрного ліцею в «Фейсбуці».

Джерело: Вичерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.