Гороскоп на 04 травня

Опубліковано: 04.05.2019
Гороскоп на 04 травня

Овен

Уваги Овнів сьогодні вимагає поточне матеріальне становище, господарство. Не завадить навести порядок в особистому бюджеті, системі харчування, в справах, пов’язаних із заробітком від професійної діяльності або офіційної посади. Відповідний момент для оцінки поточного рівня добробуту та надійності фінансових перспектив в майбутньому, для планового шопінгу, заміни старих речей і запасів на нові, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні для Тельців на першому місці власні потреби, а також об’єктивна реальність, яка наполегливо диктує системні нововведення в укладі життя. Важливо підвести особисті підсумки, оцінити досягнення, уточнити плани. Корисно подумати про стабільну професійну самореалізацію, модернізацію побуту та оновлення звичок. Не варто відмовлятися від досвіду минулого, якщо можна знайти йому застосування в майбутньому.

Близнюки

На цей день Близнюкам не варто планувати активне спілкування і роз’їзди. Обстановка не розташовує до легковажності, змушує шукати надійності, сталості і піклуватися про «тили». На першому місці практична сторона справ: харчування, постачання необхідним. Успіх може залежати від платоспроможності, господарності, наявності ресурсів. Корисно проінспектувати запаси, подумати про резерв на чорний день.

Рак

Ракам сьогодні корисно задуматися про свою майбутню матеріальну стабільність. Зірки натякають, що зараз вам вигідніше займатися цим не поодинці, а разом з кимось із друзів. Не завадить знайти постійного спонсора, клієнта або партнера. Якщо такий вже є, не варто міняти його на іншого: репутація і звичка коштують дорого. Важливо пам’ятати, що і ви повинні бути хорошим другом, надійним партнером.

Лев

Левам пора оцінити свої професійні успіхи і перспективи. Зірки підказують, що зараз вони цінніші за матеріальний успіх, а надійність важливіша за престиж. День допомагає самовизначенню, якщо ви хочете зробити кар’єру, отримати вигідну нову спеціальність, напрацювати досвід і заслужити гарну репутацію. Значущою фігурою для вас може стати роботодавець, один з батьків, старший друг або колега.

Діва

Для Дів це сприятливий день, який вселяє надію на стабільне майбутнє і на планомірний розвиток у потрібному напрямку. Можна уточнювати плани, пов’язані з одержанням професійної вищої освіти або підвищенням кваліфікації, в тому числі, з навчанням закордоном або за міжнародною програмою. Також, у цю добу ви можете знайти відповідний зразок для наслідування або розраховувати на вірного друга.

Терези

Сьогодні Терезам краще сконцентруватися на матеріальній стороні своїх справ і відносин. Наприклад, уточнити плани, пов’язані з погашенням боргу. Не варто недооцінювати роль конкретної людини, яка має вплив на ваші фінансові справи: партнера, друга, клієнта, інвестора. Якщо вас пов’язують з ким-небудь взаємні зобов’язання і послуги, вам не варто ігнорувати питання оплати своєї та чужої праці.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться поставити на перше місце інтереси іншої особи. Наприклад, партнера по шлюбу або ключового клієнта. День важливий, якщо у вас з’явився новий напарник, начальник або назріли зміни у відносинах. Новизна і незвичайність моменту — не привід турбуватися: у цю добу ви можете розраховувати на порядність тих, з ким маєте справу, за умови, що самі дотримуєтеся правила гри.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям доведеться зайнятися практичною стороною справ. Наприклад, господарськими клопотами, турботами про їжу, здоров’я, благополуччя вихованців, правильну організацію повсякденних робочих процесів. Не той день, коли вам варто покладатися на вдачу, інтуїцію або власну харизму. У будь-якій справі виявиться удвічі корисний ретельний системний підхід, стане в нагоді відповідальний і надійний помічник.

Козеріг

День допоможе Козерогам відмовитися від негативних думок і емоцій, правильно зорієнтуватися в ситуації. Багато Козерогів з задоволенням виявлять, що, незважаючи на всі перешкоди, перебувають на вірному шляху. Сьогодні можна впевнено будувати плани, пов’язані з самореалізацією, вихованням дітей, внесенням у своє життя додаткової стабільності. Корисно позбутися від усього випадкового і наносного.

Водолій

У центр уваги Водоліїв сьогодні може потрапити будинок, сім’я, територія, комплекс господарських завдань. Важливий момент для Водоліїв, які є власниками або орендарями житла, несуть особисту відповідальність за нову справу, опікують батьків, керують будівництвом, ресурсами чи фундаментальним проектом, придбали нерухомість. Заради порядку і безпеки краще залишатися в заданих межах.

Риби

Цей день сприятливий для Риб, які мріють внести у своє життя більше стабільності. Акцент краще зробити на матеріальній темі, наприклад, вигідному вкладенні або надійному джерелі заробітку. Зірки радять на заглиблюватися в деталі, а оцінити ситуацію і розробити довгострокову стратегію. Допомогти у реалізації ваших планів може родич, професійне співтовариство, один із старих друзів або колег.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.