Уманські школярі розчистили закинуті джерела на річці Уманка

Опубліковано: 04.05.2019
gallery-photo

24 квітня вихованці Уманського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді взяли участь в акції «Чисте джерело». До складу ініціативної групи увійшли учні загальноосвітньої школи №12.

Діти повернули до життя ледь жевріючі джерела на річці Уманка та розчистили берегову смугу від сміття.

Акція «Чисте джерело» відбулася в рамках «Екологічного тижня» в Уманському ЕНЦ, який тривав з 22 по 26 квітня. Про це повідомили у відділі освіти Уманської міської ради.

Ekolohichnyy-tyzhden1

За вказаний період маленькі уманчани долучилися до низки важливих заходів. Зокрема, 22 квітня вихованці та керівники ЕНЦ зустрілися з волонтерами міського благодійного фонду захисту тварин «Серце друга». Діти дізналися про специфіку роботи фонду, переглянули пізнавальні світлини та передали матеріальну допомогу для порятунку чотирилапих.

Ekolohichnyy-tyzhden3

23 квітня культорганізатор ЕНЦ Захарчук Олена Миколаївна провела екологічний брейн-ринг «Торкнись природи серцем». Участь у заході взяли учні уманських шкіл №1 та №4. Діти переглядали цікаві та пізнавальні відео, змагалися у найрізноманітніших завданнях та пробували себе у ролі справжнього міністра екології.

Ekolohichnyy-tyzhden4

25 квітня відбулося загальноміське екологічне свято «Обіймемо землю красою та любов’ю». Глядачі були вражені барвистими декораціями, цікавими сюжетами, різноманітними номерами та глибиною змісту екологічного заходу.

Ekolohichnyy-tyzhden5

Крім того. впродовж тижня керівники ЕНЦ та співробітники бібліотечної філії №1 проводили цикл виховних годин до Міжнародного дня Землі та Дня Пам’яті Чорнобильської трагедії.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.