У спальному районі міста Умань виявили скаженого кота

Опубліковано: 05.05.2019

30 квітня у мікрорайоні «ДОСи» в Умані було зафіксовано випадок сказу. Хворого безпритульного кота виявили по вулиці Комарова, 2.

У спальному районі міста Умань виявили скаженого кота

В Уманській районній державній лікарні ветеринарної медицини повідомили, що захворювання на сказ підтверджено позитивним результатом лабораторної експертизи.

Вказана експертиза відбулася 30 квітня у Черкаській регіональній лабораторії Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №001804ПМ/19.

Наразі ініційовано засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії Уманської міської ради.

За результатами обстеження буде підготовлено проект рішення про встановлення карантинних обмежень в неблагополучному пункті, загрозливих зонах та розроблено комплекс заходів з ліквідації сказу.

Уманська районна державна лікарня ветеринарної медицини нагадала уманчанам про необхідність проведення щорічних щеплень проти сказу домашнім тваринам.

«Будьте обережні при поводженні з тваринами, особливо з безпритульними. Запобігайте виникненню укусів та обслинювання ними», ― наголосили ветеринари.

Консультацію про отримання щеплень тваринам можна отримати за адресою: м. Умань, вул. Пушкіна, 21Б, або за телефоном (04744) 3-23-90 (Уманська районна державна лікарня ветеринарної медицини).

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.