Гороскоп на 07 травня

Опубліковано: 07.05.2019
Гороскоп на 07 травня

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам вести рухливий спосіб життя. Не варто довго сидіти в офісі, краще відправитися в серію коротких відряджень. Якщо в цей день ви вільні, вітаються прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії, заняття спортом. Попутно є шанс зробити несподівані придбання або задуматися про них. Особливий інтерес можуть викликати нові засоби зв’язку, інформаційні та платіжні сервіси, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям пора стати більш комунікабельними, сприйнятливими до нових інформацій, маршрутів, технологій і видів контактів. Зірки підказують, що найближчим часом вам варто зробити цю рису невід’ємною частиною свого повсякденного мислення і поведінки. Чим раніше ви адаптуєтеся до потоку новин і віянь прогресу, а також звикнете вчитися і регулярно оновлювати свої знання, тим краще для вас.

Близнюки

Сьогодні Близнюки в епіцентрі подій, так як є їх активними спостерігачами або безпосередніми учасниками. Якщо ви не настільки заповзятливі, вас підхопить і змусить діяти зовнішній подієвий і інформаційний потік. Варто звертати увагу на новини, пов’язані з фінансами: зараз вони можуть прямо або опосередковано вплинути на багато сфер вашого життя, в тому числі, на стосунки з друзями.

Рак

Цей день може виявитися пов’язаний для Раків з поїздками або серією клопотів. Можливо, вам доведеться щільніше зайнятися службовими завданнями, здоров’ям, потребами вихованців, питаннями особистого транспорту або зв’язку. Не виключено, що при цьому ви будете кілька разів змінювати напрям уваги, будете залежні від обстановки і збігу обставин. Приводом для суєти можуть стати новини або звістки від друзів.

Лев

Сьогодні Левам не варто діяти поодинці. Не рекомендується також надмірна пасивність. Добре об’єднати сили з іншими людьми, порадитися з друзями, обговорити останні новини в неофіційній обстановці. Зірки радять не втрачати можливість випробувати новий вид контактів, переміщень чи координації дій, не боятися провести невеликий фінансовий або інформаційний експеримент.

Діва

В цей день зірки радять Дівам стати активнішими, але при цьому не занадто прагнути на передній план і не форсувати події. Незважаючи на зростаючу впевненість і успішність, сьогодні вам невигідно ставити себе в центр загальної уваги. Важливі починання краще перенести на наступну добу. Якщо ви хочете добре зарекомендувати себе, одне з кращих рішень — ефективно і швидко виправити чужі помилки.

Терези

Сьогодні Терези можуть довіритися долі: вона майже весь час на їх стороні. Якщо ви зробите помилку, зірки не дозволять вам упиратися їй, а тимчасова невдача стане відмінним навчальним фактором. У ролі ангела-хранителя може виступити ваш партнер, чиясь симпатія до вас чи вдало укладений договір. Можливі пригоди в дорозі, далеко від дому. Багато які події будуть мати финансовий підтекст.

Скорпіон

Скорпіонам не варто планувати на сьогодні починання, розраховані на стабільність. Це день тренінгів, випробувань, суєти, навчання. У вир подій ви можете виявитися залучені не по своїй волі. Важливу роль може зіграти нова заява партнера. Серія кризових моментів не обов’язково буде мати негативний ефект: ви дізнаєтеся межі своїх можливостей і освоїте додаткові корисні прийоми.

Стрілець

Цей день Стрільцям добре провести в активній і різноманітній взаємодії з іншими людьми. Обставини дозволяють відточити майстерність полеміки, прийоми співробітництва та комадної роботи, мистецтво любовної гри. Стрільцям, виступаючим в якості наставників, буде вигідніша позиція граючого тренера: в цьому випадку, запропоновані вами істини стануть для ваших підопічних наочними і переконливими.

Козеріг

День стане для Козерогів захоплюючим, якщо є інтерес до обраного заняття. У цьому випадку, зростання числа клопоту відшкодиться моральним задоволенням. У відсутності ентузіазму, ця доба буде наповнена для вас стомлюючої безглуздою метушнею. У будь-яку справу сьогодні легко втягнутися, якщо поруч неординарні люди або ситуація в чомусь нова. Актуальні лікування, навчання, турбота, обмін терміновими послугами.

Водолій

Сьогодні Водолії схильні вести активний спосіб життя, креативні і товариські. Якщо життєві обставини погасили у вас іскру натхнення, можна роздути її знову, зайнявшись цікавою справою відповідної компанії. Це сприятлива доба для акцій з технічним та інтелектуальним ухилом, для занять спортом, комунікаціями, бізнесом, рекламою, педагогікою, політикою, науковою та соціальною роботою.

Риби

Рибам сьогодні не варто що-небудь робити, не озброївшись попередньо надійними точними даними. Якщо ви не готові до того чи іншого кроку, важливо не поступатися провокаціям і тиску. Аж до ночі можлива спокуса піддатися імпульсу і з кращих спонукань влитися в загальну справу. Слід знати міру, допомагаючи домочадцям або надаючи послуги впливовим людям. Небажано вибирати роботу і житло.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.