Оновлена історична частина «Софіївки» стала відомою на всю Україну

Опубліковано: 09.05.2019

27 квітня відбулося грандіозне відкриття оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка». Знакова подія для України та світу привернула увагу кореспондентів всеукраїнського сайту новин «А ТИ ЗНАВ?». Журналісти відвідали дендропарк у день відкриття та розповіли, що саме змінилося в оновленій «Софіївці».
Відеосюжет про відкриття оновленої історичної частини «Софіївки», знятий сайтом новин «А ТИ ЗНАВ?», вже переглянуло майже 1 мільйон користувачів Facebook. Водночас, відеоролик на цю ж тематику, опублікований на сторінці ініціатора проекту реконструкції та розбудови дендропарку, народного депутата України Антона Яценка у Facebook, набрав більше 1 мільйона переглядів.
Отже, відтепер в оновленому дендропарку «Софіївка»:
• гості мають змогу милуватися багатоярусним світлодинамічним прогулянковим комплексом водоспадів «Тризуб Посейдона», що приваблює містичною атмосферою після заходу сонця;
• встановлено пам’ятники засновнику парку, графу Станіславу Потоцькому, та його дружині Софії;
• радує око найбільший в Україні сад магнолій з ексклюзивними сортами рослин;
• оновлено центральну алею та доріжки з гранітної бруківки;
• створено експозицію з елементами бруківки головної алеї, побудованої у 1838 році;
• відновлено звіринець, заснований Станіславом Потоцьким, де невдовзі поселяться близько 30 видів диких тварин;
• з’явилися нові громадські вбиральні.
Відкрив оновлену «Софіївку» ініціатор проекту реконструкції та розбудови дендропарку народний депутат України Антон Яценко.
У день святкового відкриття відвідувачі мали змогу поринути в атмосферу кінця ХVIII – початку ХІХ століття. Алеями «Софіївки» прогулювалися актори у костюмах вказаної епохи. Художники парку безкоштовно малювали портрети усіх охочих. А виступ струнного камерного оркестру Kyiv Fantastic Orchestra створював відповідний настрій.
На завершення урочистого заходу біля комплексу водоспадів «Тризуб Посейдона» відбувся концерт народного артиста України, соліста Метрополітен Опера у Нью-Йорку, Маестро Володимира Гришка.
Антон Яценко зазначив, що найближчим часом також будуть завершені роботи з облаштування нової, сучасної «Софіївки», яка матиме вигляд фентезі-парку.
«Радий, що завдяки оновленому дендропарку «Софіївка» Умань стає відомою на всю Україну та за її межами. Далі буде», ― написав народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.