Гороскоп на 13 травня

Опубліковано: 13.05.2019
Гороскоп на 13 травня

Овен

Сьогодні Овнам доведеться зосередитися на рутинній роботі чи на здоров’ї. День обіцяє бути насиченим, можлива метушня у зв’язку з необхідністю оформити документи або закінчити справу. Доведеться тісніше взаємодіяти з колегами, підлеглими, персоналом сервісів, представниками віддалених регіонів. Будуть активно обговорюватися матеріальні, бюрократичні, професійні та медичні питання, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців це інформативна сприятлива доба. Ви зможете зайнятися не тільки тим, що входить у ваші обов’язки, але і тим, що вам по душі. Основну роботу сьогодні є шанс поєднати з корисним прикладним хобі, самоосвітою або навчанням інших людей. Найбільш широким виявиться поле застосування інтелектуальних здібностей, наприклад, репетиторських. Вдалий момент для оформлення документів.

Близнюки

Близнюків сьогодні може хвилювати житлове, адміністративне або господарське питання, ситуація в побуті, у сім’ї, на виробництві або в офісі. Доведеться лавірувати між правилами і винятками, дозволами та заборонами. Варто пам’ятати, що зараз обмеження вам на користь, а надмірності у шкоду, особливо, якщо ви прагнете до достатку і стабільності. Важливо дотримуватися кордону, триматися здорового глузду.

Рак

Цей день стане для Раків джерелом корисної інформації. Особливо цінні відомості з наукової, медичної, ветеринарної, економічної галузі, новини, що стосуються сфери зв’язків, послуг, практичного навчання, пошуку роботи або допомоги. Добре призначати на цю добу планові наради, цільові співбесіди, оформлення паперів, короткі відрядження, професійні консультації, візити в інстанції.

Лев

Сьогодні Левам краще сконцентрувати увагу на практичних завданнях, наприклад, фінансових і службових. Окремої уваги можуть вимагати плани, пов’язані з кар’єрою, заробітком і здоров’ям, а також бюрократичні нюанси. Важливо вкластися в графік, дотримуватися заданого рівня точності і якості. Корисно проінспектувати бюджет і запаси необхідних дрібниць, встановити контроль над платежами.

Діва

Сьогодні Дівам багато що сприяє. Для стабільного успіху необхідно слідувати власним вивіреним курсом, не піддаючись знайомим спокусам, поганій звичці і сумнівному чужому прикладу. Не варто поступатися спокусі почати нову справу або отримати більше, ніж належить. Кращим «навігатором» аж до ночі залишиться інтуїція. Хороший день для навчання, спілкування, планування, підписання документів.

Терези

В цей день Терезам краще піти в тінь і направити увагу на тили. Чим краще вони організовані і забезпечені, тим вище ваші шанси вистояти в будь-якій битві. Варто зайнятися превентивним захистом навіть у тому випадку, якщо ніщо не віщує небезпеку. Цілком можливо, що вам виявиться достатньо простих заходів, наприклад, профілактики захворювань, приведення в порядок документів або економії на надмірностях.

Скорпіон

Для Скорпіонів це сприятливий день. Плоди сьогоднішніх зусиль можуть бути не видно відразу, але принесуть відчутну користь у близькому майбутньому. Зірки радять вам направити основні зусилля на підведення підсумків, усунення залишкових перешкод і підготовку до майбутніх дій. Корисно уточнити план робіт, оформити пакет документів і потрібні розрахунки, налагодити зв’язки з однодумцями або помічниками.

Стрілець

Стрільцям сьогодні не варто покладатися на удачу: легковажність і самовпевненість обернуться падінням рейтингу і іншим негативом. На порядку денному питання кар’єри, добробуту і здоров’я. Актуальні системність, реалізм, професіоналізм, додержання правил, інструкцій, термінів, субординації. Важливі контакти з представниками медицини, бюрократичної та економічної сфери, з начальством і підлеглими.

Козеріг

Козероги сьогодні отримають можливість в точності слідувати власним планам, звичкам і принципам, що значно спростить досягнення мети. Типовим представникам знака буде нескладно в усьому дотримуватися розрахунку, здорового глузду і потрібної послідовності дій, що забезпечить їм успіх. Головна умова — не піддатися емоціям, спокусі порушити правила, прискорити події або зрізати шлях.

Водолій

Для Водоліїв сьогодні на першому місці користь і безпека. Краще відкласти розваги, приємні і легкі завдання. Натомість, має сенс взятися за найбільш важкі ділянки, що вимагають відповідальності, системності, акуратності й уваги до практичних дрібниць. Результат не змусить на себе чекати: ви усунете ще одну білу пляму в своїх планах на майбутнє або у важливому проекті, що йде до завершення.

Риби

В цей день Рибам краще рахуватися з думками партнерів і клієнтів, прислухатися до професійних порад та обгрунтованої критики. З часткою скепсису варто поставитись до слів начальства, вчителів, представників преси і людей, наділених владою: їх позиція може бути непрофесійною, необ’єктивною чи суперечити вашій. Укладаючи договір, бажано в точності слідувати офіційному протоколу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.