Гороскоп на 17 травня

Опубліковано: 17.05.2019
Гороскоп на 17 травня

Овен

Нові обставини закликають Овнів включити інтуїцію, частіше думати про безпеку і секретність. День підкреслить важливість спільних ресурсів, зверне увагу на теми, пов’язані з бізнесом, податками, спадщиною, взаєморозрахунками, кредитами. Одночасно, стане активніша ваша уява, ширша сфера чуттєвих переживань. Добре починати справи, пов’язані з таємницею і виправданим прорахованим ризиком, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям важливо діяти у згоді з пануючою навколо психологічною атмосферою, відчувати настрій свого візаві або знати його звички. Зростають шанси вселити довіру, викликати симпатію, дати імпульс роману або співробітництву. Щоб отримати потрібний результат, не варто форсувати події. Краще проявити проникливість і делікатність, дочекатися чужої ініціативи або відповідної реакції.

Близнюки

Близнюкам не варто упускати момент для включення в нове заняття. Не біда, якщо спочатку вас відвідають лінь і скепсис. День загострить ваше чуття і допоможе побачити вигоду від задуманого. Можливо, вирішиться делікатна проблема, владнається питання з роботою, грошима, послугами, здоров’ям, вихованцем. У формулу успіху увійдуть мовчання і терпіння: не варто поспішати, метушитися, говорити про нюанси справи стороннім.

Рак

Сьогодні Раки можуть довіряти своїй інтуїції. Природне чуття не підведе в досить широкому спектрі занять, від суто ділових питань до інтимних відносин. Вам не важко вловити панучий навколо настрій і зрозуміти, що саме потрібно від вас для отримання бажаного. Зірки радять зробити перший крок навіть у тому випадку, якщо ви не до кінця впевнені у собі: вам допоможуть самі обставини.

Лев

В цей день Левам доведеться відмовитися від зовнішньої активності або підтримувати її з якимось умислом. Працювати краще вдома або в закритому захищеному місці. На перший план можуть вийти таємні справи і наміри, сімейні, побутові та житлові плани, проблеми внутрішньої безпеки, системи захисту та охорони. Не виключено, що вам доведеться вдатися до допомоги приватних осіб або до підтримки родичів.

Діва

Цей день може нагадати Дівам про минуле, посилити емпатію. Нові можливості, які зараз відкриває вам доля, цілком сприятливі. Позаду гострий період ризиків, нестабільності і невпевненості. Тепер вам на допомогу готові прийти старі друзі, родичі або інші люди, з якими ви пов’язані інтимними зв’язками. Саме з ними зірки радять вам вести справи або хоча б підтримувати активні зв’язки.

Терези

Терезам сьогодні варто активніше зайнятися фінансово-майновими питаннями. Зірки радять знову оцінити шляхи заробітку, систему розрахунків, схему податкових і кредитних платежів: в цю сферу напевно пора внести зміни. Не варто дивуватися, якщо ви раптом приймете несподіване рішення і зробите оригінальний вибір. Можна довіряти своїй загостреній інтуїції: зараз відчуття вас не обманюють.

Скорпіон

Для Скорпіонів це значимий день. Він підходить для прояву ініціативи, а чи буде вона явною або завуальованою, вирішувати вам. Ви можете дати старт будь-якій справі, яку вважаєте за потрібне, в тому числі, спільній акції. Вдалий момент для початку подорожі, авантюри, тяжби. Можна зробити крок до ділового або романтичного союзу. Відіграють роль не тільки ваші дії, але і ваші реакції на події.

Стрілець

Стрільцям зірки радять відмовитися в найближчі тижні від безтурботності і починати будь-яку справу з прорахунку ризиків. Не варто скидати з рахунків чуття, особливо, якщо те чи інше рішення вам підказує гіркий досвід. День розташовує до скритності, підвищеної чутливості, може неспроста нагадати вам про минуле. Важливо вміти читати знаки, що подаються обставинами, а також мову власних емоцій.

Козеріг

Для Козерогів день вдалий, але його перевагами потрібно зуміти скористатися. Ви отримаєте своєчасне попередження. Можливо, це буде тонкий сигнал власної психіки, пам’ять про давнє минуле або звістка від старого друга. Це підходящий момент для реанімації відносин, повернення в колишню команду. Потенційного противника є шанс майстерно нейтралізувати або зробити своїм однодумцем.

Водолій

Сьогодні Водоліям варто бути акуратнішими із своїми словами, емоціями і думками. Бажання цього дня мають властивість збуватися, що може стати для вас пасткою, якщо ви побажаєте чогось невідповідного. Небажано покладатися в цю добу на емоційну гармонію: не виключено, що вона служить прикриттям для негативу. Краще не захоплюватися новою справою, не давати обіцянок і не брати на себе зобов’язання.

Риби

Рибам не варто втрачати прекрасну можливість вдалого першого кроку. День загострить ваше чуття, а воно допоможе вибрати безпечний шлях, зберегти вірність ідеалам і не порушити важливих правил. Відстань сьогодні не має значення. Будь-яке починання дасть добрі плоди, але не відразу. Не варто засмучуватися, якщо події розвиваються повільно: режим «тихіше їдеш, далі будеш» зараз є для вас оптимальним.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.