Понад дві тисячі домогосподарств Черкащини можуть залишитися без світла через борги

На Черкащині йде кампанія по відключенню від електропостачання споживачів, які не розрахувались за спожиту електроенергію. Вона триває з квітня. Як і попереджало ТОВ «Черкасиенергозбут», ті споживачі, які безвідповідально ставитимуться до питання своєчасного розрахунку за спожиту електричну енергію, муситимуть обходитись без світла. 

Понад дві тисячі домогосподарств Черкащини можуть залишитися без світла через борги

Про це повідомляють у прес-службі товариства.

Всього за період від початку кампанії «темні» часи настали для трьохсот побутових та 14 юридичних споживачів. Значна частина боржників заходи впливу електропостачальної кампанії сприйняли правильно, і поспішили погасити борг за спожиту електроенергію. Після проведення розрахунку за спожиту електроенергію електропостачання відновили близько 125 споживачам

Проте, ця тактика, на жаль, вплинула не на всіх боржників. Досі без світла залишається близько 180 споживачів, сім з яких юридичні.

Оскільки ще є чимало споживачів, які не розрахувались перед ТОВ «Черкасиенергозбут», то незабаром у таборі «печерних» жителів намічається поповнення. Нині під загрозою відключення електропостачання перебувають понад 2 тисячі 100 побутових і майже 170 юридичних споживачів, пише dzvin.media.

Нагадуємо, що відновити електропостачання буде можливо лише за умови повної сплати заборгованості. Окрім цього, роботи з припинення  та відновлення електропостачання є платними і орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі (приватний будинок) – від 1500 грн до 4000 грн.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/ponad-dvi-tysyachi-domogospodarstv-cherkashchyny-mozhut-zalyshytysya-bez-svitla-cherez-borgy

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.