Інститут нейрохірургії імені Ромоданова забезпечено медичними витратними матеріалами

Опубліковано: 23.05.2019

Інститут нейрохірургії імені академіка Андрія Ромоданова Національної академії медичних наук України постійно потребує сучасного обладнання, витратних матеріалів і лікарських засобів. На жаль, виділених державою коштів не вистачає для повноцінного функціонування медичної установи.

Інститут нейрохірургії імені Ромоданова забезпечено медичними витратними матеріалами

Купувати сучасне обладнання, витратні матеріали і лікарські засоби Інституту нейрохірургії допомагають небайдужі люди. Зокрема, народний депутат України Антон Яценко, який системно опікується хворими дітьми, допомагає лікарням та медичним установам усім необхідним.

Нещодавно за підтримки парламентаря Інституту нейрохірургії було передано сучасний пристрій для проведення операцій на головному мозку ― електротрепан. А зараз медична установа отримала витратні матеріали для покращення якості надання медичних послуг пацієнтам, зокрема:

  • респіратори;
  • одноразові хірургічні набори;
  • операційний одяг;
  • медичне масло для інтенсивної терапії;
  • хірургічні шовні матеріали.
photo 2019-05-18 07-54-47

Передані Антоном Яценком матеріали будуть розподілені по відділеннях, які найбільше їх потребують.

Народний депутат закликав усіх небайдужих долучатись до допомоги медичним установам та лікарням.

Нагадаємо, що Законом України №2629-VIII від 23.11.2018 «Про Державний бюджет України на 2019 рік» було враховано подані Антоном Яценком пропозиції. Завдяки цьому фінансування галузі охорони здоров’я було збільшено майже на 5,5 млрд грн. У тому числі, майже на 670 млн грн збільшилося фінансування на програми з онкології.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.