Безробітний створив в Умані квест-кімнату і став підприємцем

Опубліковано: 24.05.2019
Безробітний створив в Умані квест-кімнату і став підприємцем

Бажання знайти роботу та сприяння Уманського міського центру зайнятості дали можливість Олександру Плотніцькому перетворити своє захоплення в діяльність, що приносить дохід. Скориставшись профорієнтаційними послугами служби зайнятості та пройшовши ряд тестів, чоловік виявив бажання започаткувати власну справу. Інформує Уманський міський центр зайнятості

Для ґрунтовної підготовки безробітного до ведення власного бізнесу, фахівці Уманського міського центру зайнятості сприяли організації курсів цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», що проходили в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Навчання проходило насичено і цікаво. Викладачі ділилися власним досвідом, а лекційні заняття завжди підкріплювались практичними порадами. Знання і вміння, отримані в Одеському центрі професійно-технічної освіти надають мені впевненості в якості моєї роботи. Хочу подякувати працівникам міського центру зайнятості за вчасну пораду, а навчальному закладу за фахове навчання та теплу атмосферу, що надихає на нові звершення», – підкреслює Олександр. 

Повернувшись після навчання, майбутній підприємець, використовуючи методичні поради викладачів, відмінно захистив свій бізнес-план. Чоловік переконав членів комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у доцільності бізнес-проекту на тему: «Квест-кімнати «Під замком – Умань».

На власні заощадження і отриману одноразово виплату допомоги по безробіттю чоловік орендував приміщення та придбав необхідне обладнання.

«Обраний мною вид діяльності – справа серйозна, що вимагає чітких розрахунків вкладень і планів ведення бізнесу. Саме цим навикам мене і навчили у службі зайнятості, надали відчутну підтримку та допомогу», – зазначає Олександр Плотніцький. 

У квітні Олександр розпочав свою підприємницьку діяльність і планує розвивати власну справу креативними ідеями, залученням клієнтів та стратегією на майбутнє.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.