Гороскоп на 24 травня

Опубліковано: 24.05.2019
Гороскоп на 24 травня

Овен

Для Овнів день інформативний і обнадійливий. Можливі оригінальні пропозиції, звістки від друзів, нестандартні ідеї на майбутній уїк-енд. Налагоджувати зв’язки і дізнаватися новини краще вже з ранку. Потрібна помірність в матеріальних і любовних питаннях. Не всяка порада вам у цих сферах буде корисна. Варто уважніше поставитись до платежів, до вибору продуктів, подарунків на знак любові і дружньої симпатії, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельців підводить смак, можливі нетипові примхи. Зміні ваших звичок, особистого іміджу і «репертуару» може сприяти нова середа, несподівана звістка. Вітаються дрібні експерименти, але не великі витрати, незворотні зміни дієти, зовнішності. Вас можуть розчарувати сьогоднішні естетичні рішення, а також куплена косметика, одяг, продукти харчування, прикраси, аксесуари.

Близнюки

День вдалий для Близнюків. З’являється доступ до інформації, є шанс нагадати про себе далеким друзям, впливовим особам, широкій публіці. Чим раніше ви сьогодні ввімкнетеся в активний життєвий ритм, тим краще: буде більше варіантів і цікавих альтернатив. Не варто акцентувати матеріальну сторону справ. Добре обговорювати світові новини, навчання, подорожі, починати листування, вирушати в дорогу.

Рак

Ракам корисно бути в курсі новин. При цьому не варто обмежуватися вузьким колом вакансій і контактів, що вас в даний момент цікавлять. Сьогодні обізнаність не лише втамовує вашу цікавість, але і несе захисну функцію. Чим ширше коло ваших знайомств і щільніший потік вхідної кореспонденції, тим вища ймовірність вчасно отримати корисні відомості, які допоможуть запобігти помилці або кризі.

Лев

Сьогодні Леви можуть отримати пропозицію. Зірки радять звернути на неї увагу і відгукнутися навіть у тому випадку, якщо ви не страждаєте від нестачі уваги і вам є з чого вибирати. Діалог позитивно позначиться на майбутньому: у вас може з’явитися джерело інформації про людей або новинки. Не варто обговорювати матеріальні нюанси та любовні теми, отримувати фінансові та естетичні консультації.

Діва

Сьогодні для Дів актуальне спілкування з колегами, сервісами, друзями або підтримка дистанційних контактів з ними з нагальних питань. Поряд зі знайомими рутинними темами, предметом уваги стануть нововведення. Потреба в інформації вища, якщо справа стосується сфери обслуговування, зв’язку, медицини і ветеринарії, науки, програмування. У вас є шанс проявити себе, надати послугу впливовій особі.

Терези

День надає Терезам відмінне поле для «спілкування без кордонів», обіцяє непоганий старт навчання, партнерського співробітництва, спільної подорожі. Ефективна інформаційна, рекламна, науково-дослідницька, консультаційна робота. Може викликати інтерес питання, пов’язані з одержанням та застосуванням вищої освіти, віддаленими комунікаціями, вихованням дітей, просуванням мережевого проекту.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони зіткнуться з активним інформаційним фоном. Незалежно від місцезнаходження, буде високий інтерес до новинних стрічок. Для багатьох Скорпіонів епіцентром новин або контактів стане власний будинок або мережевий майданчик. У спілкуванні бажано триматися дружелюбного або нейтрального тону, уникати надмірної емоційності й упередженості, не торкатися інтимних звичок і любовних тем.

Стрілець

День стане подарунком долі для товариських Стрільців. Менш контактні представники знаку також не програють, так як зможуть підвищити свою комунікабельність і стати більш рухливими. Прекрасна доба для тих, хто вчиться, шукає знання або друзів, розсилає пропозиції або іншу інформацію, шукає попутників або засоби зв’язку, прокладає маршрути, займається програмуванням або посередництвом.

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам стати комунікабельнішими, не завадить і частина невинної цікавості. Якщо ви відлюдники, вам варто подолати свою схильність до інтроверсії, соціофобії, мізантропії й інших якостей, що перешкоджає спілкуванню з навколишнім світом і отриманню інформації. Можлива цікава інформація, пов’язана з роботою, фінансами, речами, продуктами, засобами зв’язку, медициною, вихованцями.

Водолій

Водоліям не варто упускати момент для озвучування своїх ідей, а також для розумової роботи та налагодження зв’язків. День гарний для літературної творчості, для діяльності, пов’язаної з посередництвом, рекламою, популяризацією знань, комп’ютерними іграми, програмуванням, адмініструванням сайтів, інтелектуальним розвитком дітей. Не самий вдалий момент для покупок, любовних листів і знайомств.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам стати комунікабельнішими, але при цьому дотримуватися нейтрального стилю спілкування і не намагатися за будь-яку ціну згорнути розмову до своїх власних потреб. У цей день добре підтримувати зв’язки в цілому, розширювати базу контактів і коло інтересів, поповнювати знання в найрізніших областях. Не варто відмовляти у спілкуванні близьким людям, батькам, домочадцям, сусідам, попутникам.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.