Цьогоріч в Умані попрощалися зі школою 405 випускників

Опубліковано: 26.05.2019

24 травня 2019 року у закладах загальної середньої освіти відбулося свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники трохи були сумними, бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Сьогодні останній дзвоник пролунав для 405 випускників одинадцятих класів.

У цьому навчальному році свято останнього дзвоника вибухнуло різноманіттям цікавих, креативних, нетрадиційних заходів: квестів, конкурсів, майстер – класів, змагань, арт – майданів, екологічних акцій тощо. Також були враховані усі побажання випускників щодо формату проведення заходів. Саме вони закарбуються в пам’яті одинадцятикласників теплими спогадами, для батьків залишиться приємними емоціями, а для малечі і вчителів – чудовим початком літніх канікул.

Зовсім скоро у школах міста пройдуть випускні вечори. А сьогодні випускники з надією та вірою у світле майбутнє роблять свій перший крок у доросле життя!

1
1
1
1
1

Джерело: відділ освіти Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.