В Умані відкрили виставку дитячих робіт

Опубліковано: 26.05.2019

20.05.2019 у Картинна галерея (вул. Андрія Кизила, 2) відбулось урочисте відкриття виставки-конкурсу дитячих робіт «Чарівні фарби, талановиті пальчики» серед вихованців закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему: «Не вір своїм очам!».

У цьому році у конкурсі взяли участь 94 дитини старшого дошкільного віку. Учасники конкурсу проявили свої творчі здібності і їх роботи вийшли дуже яскравими, змістовними і цікавими.

Що малюють діти? Чому присвячені їх рукотворні маленькі шедеври та що надихає юних художників на створення таких робіт? Чим же так захоплюють малюнки дітей? Тим, що в них яскравість і свіжість вражень, несподівана сміливість, експресія, комічна наївність та наївна переконаність. Тим, що в них проявляються ті якості, які інколи з роками губляться у дорослих: здатність захоплюватися, дивуватися, викликає заздрість надзвичайна спостережливість та ілюзія.

Такий конкурс надає можливості юним талантам продемонструвати себе, дає поштовх до подальшого творчого зростання.

Начальником відділу освіти Оксаною Мельник за проявлену творчість та вміння юним художникам вручено дипломи та солодкі подарунки від міського комітету профспілки працівників освіти і науки, за належну підготовку вихованців до участі у конкурсі нагороджено грамотами відділу освіти Уманської міської ради їх кураторів.

Виставка буде працювати з 20 травня по 07 червня 2019 року. Запрошуємо усіх ознайомитись з творчістю маленьких уманчан.

1
1
1
1
1
1

Джерело: відділ освіти Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.