На Уманщині визначили найспортивнішу сім’ю

Опубліковано: 30.05.2019

26 травня 2019 року в с. Острівець в рамках родинного свята «Батьківщина починається з родини» проведено незвичайний спортивно-розважальний захід – змагання дружніх, спортивних родин «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Учасники продемонстрували свою  швидкість, спритність і кмітливість в естафетах та конкурсах.

На Уманщині визначили найспортивнішу сім'ю

Участь взяли 11 команд, представники сіл району: с. Доброводи, Олійник Віктор Анатолійович та Ірина Олександрівна з донькою Ульяною; с. Полянецьке, Шмалюх Сергій Сергійович та  Анна Вікторівна з сином  Леонідом; с. Шарин, Парфенюк Володимир Григорович та  Любов Григорівна з донькою  Юлією; с. Косенівка, родина Сичів; с. Сушківка, Семерчук Наталія Олексіївна з донькою Іриною  та Анастасією; с. Родниківка, Миколаєнко Людмила Анатоліївна з дітьми  Яном та Катериною; с. Собківка, Аркуша Анатолій Олексійович та Юлія Миколаївна з донькою Альоною; с. Собківка, Гуцаленко Вадим Ігорович та Дарія Сергіївна з сином Денисом; с. Дмитрушки, Рибченко Антон Володимирович та Ірина Сергіївна з донькою Ангеліною; с. Городниця, Удовенко Вадим Анатолійович та Вікторія Петрівна з донькою Веронікою та с. Колодисте, Брижатий Максим Миколайович та Сніжана Вікторівна з сином Мирославом.

В конкурсах «Потяг», «Перенесення м’ячів», естафеті з веденням футбольного, баскетбольного та тенісних м’ячів, естафеті «Переправа» перемогу здобули команди, які показали найкращий час. В конкурсі «Дартс» найбільше очок командам  принесли учасники, які влучно кидали дротики по мішеням. У конкурсі «Стрибуни» найкращими стали команди, учасники якої  стрибали якнайдалі. А в конкурсі «Спортивна естафета» учасники змогли продемонструвати свої знання на спортивну тематику.

За результатами всіх конкурсів було підведено підсумки. Переможцями стала родина Аркуші А.О. (с. Собківка), 2 місце – родина Рибченків (с. Дмитрушки), 3 місце – родина Гуцаленка В.І. (с. Собківка).

Переможцям були вручені дипломи, учасникам – подяки. Всі родини привітали та нагородили цінними подарунками голова районної державної адміністрації Є.М. Данченко та голова районної ради О.А. Супрунець.

Джерело: Уманська РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.