Уманчани збирають підписи за асфальтування та освітлення вулиці Михайлівської

Опубліковано: 02.06.2019
Уманчани збирають підписи за асфальтування та освітлення вулиці Михайлівської

10 травня на сайті електронних петицій міста Умань було зареєстровано пропозицію заасфальтувати вулицю Михайлівську (раніше Артема) та встановити там вуличне освітлення. Автором петиції є уманчанка Буд-Гусаїм Лілія Вікторівна.

Петиція була розміщена у категорії «Благоустрій міста та будівництво». Автор петиції зазначає, що вулиця Михайлівська у мікрорайоні БабКП знаходиться у незадовільному стані, потребує асфальтування та встановлення освітлення.

«Вулиця Михайлівська потерпає від двох бід: погана дорога і відсутність центрального освітлення, що з огляду на зруйновану дорогу на початку вулиці викликає безліч незручностей у жителів цього мікрорайону», ― зазначила Буд-Гусаїм Лілія Вікторівна.

Наразі зібрано 33 підписи з 200 необхідних для розгляду петиції місцевою владою. До кінця голосування залишилося 39 днів.

Довідка.

Електронна петиція ― це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або органу місцевого самоврядування у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції. Електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії.

Суб’єкт владних повноважень має публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди по суті петиції, інформувати про аргументи у разі незгоди та організовувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції у разі згоди.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.