Уманські старшокласники пройшли експрес-курс фінансової грамотності у «ПриватБанку»

Опубліковано: 02.06.2019
Уманські старшокласники пройшли експрес-курс фінансової грамотності у «ПриватБанку»

12 учнів 10-х класів загальноосвітніх шкіл Умані взяли участь у професіографічній екскурсії до місцевого відділення «ПриватБанку». Діти дізналася про особливості професій менеджера банківської справи, касира-операціоніста та спеціаліста з обслуговування клієнтів, а також опанували основи фінансової грамотності.

Під час екскурсії учням розповіли, що потрібно для відкриття рахунку та отримання картки юніора. Також дітей ознайомили з новітніми технічними засобами, які використовуються під час роботи працівниками банку.

«Особливо юнакам та дівчатам сподобались машина для перерахунку грошей та детектор валют», ― зазначили в Уманському міському центрі зайнятості.

Уманські старшокласники пройшли експрес-курс фінансової грамотності у «ПриватБанку»

Також для школярів провели урок фінансової грамотності, під час якого продемонстрували функції терміналу, ознайомили з правилами користування інтернет-банком Приват-24 та мобільними додатками.

Крім того, старшокласникам розповіли про послуги, що надаються службою зайнятості учнівській молоді. Школярам запропонували відвідати службу зайнятості та пройти там тестування, яке допоможе визначитися із майбутнім напрямком професійної діяльності.

Наприкінці екскурсії учням видали сертифікати, що надають можливість разом з батьками отримати карту «Юніор», а також самостійно розпоряджатися власними коштами.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.