В Умані виник скандал навколо Центру для дітей з особливими потребами

1 червня уманчанка Євгенія Ільницька на своїй сторінці у Facebook повідомила про факт побиття її меншої сестри у комунальному закладі «Уманський навчально-реабілітаційний центр». Дівчина опублікувала фотографії синців та подряпин. Сама дитина розповісти про побиття не здатна, адже вона не може говорити.

61448917 2832879936937715 8869844164800413696 o

«Такою мою сестру Софійку забрали вчора з Навчально-реабілітаційного центру в місті Умань, що знаходиться за адресою вулиця Малофонтанна, 8А. Нелюди, які вважають, що якщо дитина не розмовляє, то з нею можна робити що завгодно, все одно вона нічого ж не розповість… В яких в педінститутах їх навчали цих спеціальних методів виховання? І вихователі думають, що все як завжди зійде з рук», ― написала Євгенія Ільницька.

Дівчина зазначає, що травми її сестра отримала у п’ятницю під час денного перебування у навчально-реабілітаційному комплексі. Мама дівчинки помітила подряпини та синці вже у суботу та забила на сполох.

Євгенія Ільницька наголосила, що це не перший випадок знущання з особливих дітей у вказаному закладі.

Думки користувачів соцмережі Facebook щодо описаної ситуації розділилися. Частина уманчан погоджується, що у вказаному навчально-реабілітаційному комплексі дійсно грубо поводяться із вихованцями, які мають вади розвитку. Дехто з користувачів навіть ділиться власними історіями:

Screenshot 5
Screenshot 23
564

Проте є й ті, хто категорично заперечує, що у вказаному закладі міг статися подібний інцидент. Користувачі Facebook зазначають, що травмуватися дитина могла вже за межами навчально-реабілітаційного комплексу.

Screenshot 6
Screenshot 1
333

Співробітники закладу також заперечують, що дитина отримала побої під час перебування у навчально-реабілітаційному комплексі.

Screenshot 4

Батькам, чиї діти відвідують цей заклад, рекомендують подбати про встановлення відеоспостереження на його території. 

Screenshot 7

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.