Уманську дитячу міську лікарню забезпечили меблями, медичними приладами та витратними матеріалами

Уманська дитяча міська лікарня отримала тумбочки, сучасні багатофункціональні ліжка та матраци до них. Також медичному закладу було передано медичні прилади та витратні матеріали. Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

Тумбочки, сучасні багатофункціональні ліжка та матраци до них було розподілено між відділеннями для недоношених, новонароджених та дітей раннього віку, а також відділеннями для дітей молодшого та старшого віку.

Окрім цього, Уманську дитячу міську лікарню забезпечено:

  • стетоскопами ― апаратами для вислуховування легенів, бронхів, серця та інших внутрішніх органів;
  • приладами для лабораторій;
  • перев’язувальним матеріалом;
  • шприцами, голками та інфузійними системами для вливання розчинів.

Такі оновлення покращать якість надання послуг пацієнтам у лікарні. Антон Яценкозазначив, що буде й надалі турбуватися про здоров’я дітей та дорослих.

photo 2019-06-12 22-01-27

Нагадаємо, що за останній період за підтримки Антона Яценка Уманській дитячій міській лікарні було передано сучасні багатофункціональні ліжка та матраци, медичні кушетки для огляду пацієнтів, інструментальні столи, приліжкові тумби, стільці, одноразові медичні рукавички та інший інвентар.

photo 2019-06-12 22-01-28

Також завдяки народному депутату медичний заклад отримав сучасний електроенцефалографічний комплекс, який дозволяє оцінити активність роботи головного мозку в дітей, діагностувати причини головного болю, а також вчасно виявити запальні процеси, судинні аномалії, пухлини, епілепсію та інші серйозні патології.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.