В Умані запустили безкоштовні курси з вивчення жестової мови

У місті Умань стартував проект з вивчення жестової мови під назвою «Відчути душею: простір рівних можливостей». Навчання на курсах відбувається на волонтерських засадах та є безкоштовним.

В Умані запустили безкоштовні курси з вивчення жестової мови

Проект «Відчути душею: простір рівних можливостей» покликаний допомогти людям з категорії нечуючих чи слабочуючих. Ідею вивчення жестової мови в місті Умань реалізує уманчанка Дарія Рябоконь.

«Попри існуючі освітні та суспільні заклади допомоги, в місті Умань нечуючі та слабочуючі люди часто почуваються самотніми й відстороненими, нам складно уявити їхнє життя, але кожен може допомогти», ― наголошує активістка.

За словами Дарії Рябоконь, для кращої соціалізації й адаптації нечуючих та слабочуючих людей варто вивчати жестову мову. Це дозволить налагодити комунікативні зв’язки й стати ближчим одне одному в пізнанні граней навколишнього світу.

«Опанувавши жестову мову нам вдасться прибрати бар’єри спілкування для слабочуючих людей та надати їм можливість доторкнутися до культурної, історичної спадщини міста. Люди почуватимуться «почутими» й соціалізованими», ― зазначила Дарія Рябоконь.

Активістка вважає, що даний проект є необхідним та актуальним для формування іміджу сучасного та привабливого туристичного міста Умань.

«Шановні уманчани, запрошую Вас на волонтерських засадах долучитися до вивчення жестової мови, аби ви могли допомагати в своїх професійних сферах людям з вадами слуху. Не будьмо байдужими!», ― написала Дарія Рябоконь на своїй сторінці у Facebook. Повідомляє сайт 04744.

Дізнатися більше про вивчення жестової мови в Умані можна за телефоном: (099) 772-64-11 (Дарія)

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.