Звання «Почесний громадянин Берестівця» присвоїли Антону Яценку

4 червня народний депутат України Антон Яценко отримав відзнаку «Почесний громадянин Берестівця». Вручення відбулося під час урочистого заходу в присутності громади населеного пункту. Рішення про присвоєння парламентарю почесного звання депутати Паланської об’єднаної територіальної громади прийняли одноголосно.

«Це велика і неочікувана честь. Дуже вдячний людям, дуже тепло на душі. Це мене спонукає ще більше працювати. Берестівець ― мій другий дім, так само як і кожне село і кожне місто в мене на окрузі. Кажу це без перебільшення, адже дійсно дуже подобається працювати, тож продовжу робити це й надалі», ― зазначив Антон Яценко.

Варто зазначити, що за підтримки народного депутата у селі Берестівець було оновлено дитячий майданчик садочка «Яблунька». Дитсадок також отримав меблі, стільці, столи, постільну білизну та оргтехніку.

Завдяки Антону Яценку було відремонтовано в’їзні шляхи в село Берестівець зі сторони Родниківки та Краснопілки протяжністю майже 2,5 км. Наразі при активному сприянні народного депутата відбувається капітальний ремонт вулиці Савчука протяжністю понад 1 км.

Крім того, за підтримки Антона Яценка в Будинку культури у Берестівці було замінено на металопластикові 22 вікна. Також парламентар добрився виділення з обласного бюджету фінансування на реконструкцію ставу «Громадський» у центрі села.

111221019

«Антон Володимирович чесно заробив цю відзнаку. Не лише в нашому населеному пункті, а й в інших населеннях пунктах, у місті Умань зокрема. Тому що він вкладає свій труд, свої вміння у розвиток міста та сіл. Думаю, майбутнє є в нашої країни, поки є такі народні депутати», ― зазначив Василь Чекаленко, депутат сільської ради Паланської ОТГ, заслужений працівник сільського господарства, керівник ТОВ «Берестівець».

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.