В Умані пустять на дрова 230 старих та хворих дерев

Опубліковано: 18.06.2019

Згідно з проектом рішення Уманської міської ради у місті Умань дозволять вирубати 230 дерев, що знаходяться у незадовільному якісному стані. Зрізатися будуть виключно сухостійні, напівсухі, аварійні, дуплисті, уражені серцевинною гниллю та омелою дерева, які досягли вікової межі.

В Умані пустять на дрова 230 старих та хворих дерев

Перелік дерев, що перебувають у незадовільному стані, було укладено 10 червня під час обстеження зелених насаджень міста.

Дозволи на вирубку будуть надані відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (92 шт.), Уманському ремонтно-експлуатаційному управлінню №3 (20 шт.), а також деяким об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (36 шт.), дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам міста (82 шт.).

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради передасть отриману в результаті вирубки деревину управлінню праці та соціального захисту населення для забезпечення паливними дровами малозабезпечених уманчан або використає для розрахунку за виконані роботи зі знесення дерев.

Уманське РЕУ №3, ОСББ та навчальні заклади повинні оприбуткувати отриману в результаті вирубки деревину в установленому порядку та використати на господарські цілі.

Організації та установи, які отримають дозвіл на вирубку дерев, зобов’яжуть виконати рівнозначні компенсаційні роботи для відновлення зелених насаджень в межах міста.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Screenshot 4

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.