На Уманщині затримали лісника, що налагодив незаконну схему продажу дров

Опубліковано: 19.06.2019

13 червня правоохоронці затримали майстра лісу Потаського лісництва державного підприємства «Уманське лісове господарство» за підозрою у незаконному збуті лісової продукції. Чоловік налагодив схему реалізації дров без проведення належної процедури та складання відповідних документів.

На Уманщині затримали лісника, що налагодив незаконну схему продажу дров

Про це повідомили у прес-центрі прокуратури Черкаської області.

OAYF3046

Злочинні дії майстра лісу було вкрито під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області та Звенигородської місцевої прокуратури.

WPJC2968

Затримання чоловіка проводилося слідчими слідчого відділу Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції у скоординованій співпраці з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

FZHE7304

У переддень затримання майстер лісу отримав від громадянина грошові кошти у розмірі 4600 грн за придбання одного вантажного автомобіля лісового матеріалу. Загалом лісник незаконно реалізував три вантажні автомобілі лісової продукції, за що отримав 13800 грн.

FNUM59001

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження, в рамках якого проводяться необхідні першочергові процесуальні (слідчі) дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

OHOH4428

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.