У селах Уманського та Христинівського районів триває рейдерське захоплення землі

На початку 2019 року мешканці села Зоряне Христинівського району заявили про махінації із земельними ділянками. Проблемою рейдерства у населеному пункті невідкладно зайнявся народний депутат України Антон Яценко.

У селах Уманського та Христинівського районів триває рейдерське захоплення землі

Попри численні звернення парламентаря до керівних осіб держави у жителів села Зоряне продовжують «віджимати» землю.

Така ж ситуація спостерігається у селі Ягубець на Христинівщині та селі Родниківка на Уманщині.

18 червня під час пленарного засідання Верховної ради Антон Яценко вкотре підняв проблему рейдерства у вказаних населених пунктах. Парламентар зазначив, що Держгеокадастр «плює» на Закон та всупереч рішенню Верховного Суду України не хоче розпайовувати землю жителям Ягубця, Зоряного та Родниківки. Сприяє цьому начальник Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Ольга Залога.

Антон Яценко підкреслив, що Ольгу Залогу було відсторонено із займаної посади, а депутати Черкаської обласної ради тричі голосували за її звільнення. Проте вона формально продовжує керувати робочим процесом та погоджує кожне рішення. Покриває ці дії перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Людмила Шемелинець.

Антон Яценко звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, а також закликав Національне антикорупційне бюро України, Службу безпеки України та Міністерство внутрішніх справ України вжити заходів для вирішення цього питання.

«Переконаний, що така корупційна схема не поодинока, а діє в Держгеокадастрі постійно, тому цю проблему треба негайно владнати!», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінціу Facebook.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.