Гороскоп на 24 червня

Опубліковано: 24.06.2019
Гороскоп на 24 червня

Овен

Сьогодні зовнішня метушня не в інтересах Овнів. На сприйняття інформації вплинуть душевний стан і домашня обстановка. Зірки радять обмежитися контактами з близькими людьми, утриматися від ініціатив, нових знайомств, зайвої відвертості. День сприятливий для завершальних і підготовчих робіт, підходить для закритих переговорів, обговорювання делікатних тем, пошуку інформації через таємні канали, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельці можуть нікуди не поспішати, але зірки підказують, що і байдикувати в цю добу не варто. Це підходящий момент для закриття проблеми, підведення підсумків, завершення розмови. Є час, щоб спокійно обміркувати питання, що цікавить, вникнути в тонкі нюанси, щось пригадати, уточнити, реконструювати, «замісти сліди». Принесе користь прогулянка або коротка поїздка по знайомому маршруту.

Близнюки

Близнюкам зірки радять використовувати цю добу для підбиття проміжних підсумків. У цьому вам допоможе інформація, яку ви сьогодні отримаєте. Варто прислухатися до слів і навіть натяків з боку начальника, родича, іншої важливої для вас людини: не виключено, що в них буде міститися важливий для вас нюанс, підказка або оцінка. Можливі невеликі корисні покупки в останній момент.

Рак

Ракам сьогодні не варто зволікати з озвучуванням своєї думки або важливою акцією. Краще не братися за принципово нові завдання, а спрямувати увагу в бік завершення справ, особливо, циклу переговорів, поїздок, тренувань, пошуків або інших цільових зусиль. День створює відповідні умови для закриття хвилюючого вас питання, залишає можливість наостанок порозумітися або підтвердити свою позицію.

Лев

Сьогодні увагу Левів можуть не раз привернути таємниці, загадки або містичні моменти. Якщо ви давно і безуспішно шукали причини цікавого вам явища, в останній момент доля змилується над вами і задовольнить вашу цікавість. Може знайтися дрібна пропажа або спливти невідома раніше деталь туманної історії. Дії, початі в секреті, убережуть вас або ваших знайомих від неприємностей.

Діва

Дівам не варто відмовлятися від діалогу. Сьогодні багато які люди самі шукають з вами зустрічі, але і ви маєте право нагадати про себе, якщо вони не поспішають виходити на зв’язок. День допомагає порозумітися, домовитися, підходить для фінальних переговорів, додаткових консультацій, підсумкових співбесід, для зізнань і обміну секретами. Делікатність і прагнення зберегти ілюзії можуть вести до неповної щирості.

Терези

Сьогодні Терезам краще зануритися в рутинну роботу. Добре, якщо ви знайдете в ній моральне задоволення: воно стане відмінною компенсацією, якщо ви виявилися позбавлені звичної свободи. Це підходящий момент для виконання боргу, для надання послуг та благодійної допомоги. Незважаючи на те, що день вимагає комунікабельності та вміння працювати з інформацією, деякі речі треба розуміти без слів.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні дано шанс довести до кінця будь-яку справу. Якщо ви все ще в дорозі, обставини або власна інтуїція не дадуть збитися з маршруту. Якщо ви опинилися перед вибором, заблукали або заплуталися, в останній момент знайдеться вихід з глухого кута. Вам вдасться встояти перед спокусою, благополучно минути пастку. Ви зможете отримати доступ до інформації, підказку або технічну підтримку.

Стрілець

Стрільцям зірки радять не втрачати можливість поговорити з домочадцями або іншим близьким колом людей. Це відповідна доба для закритих зустрічей, для передачі даних по засекреченим каналами або через приватних осіб. Добре обговорювати інтимні нюанси, а також теми, пов’язані з будинком, територією, сімейними проблемами, безпекою. Якщо нема кому вилити душу, буде плідним спілкування з психологом.

Козеріг

Козерогам не варто ухилятися від спілкування. Можливо, сьогодні вам доведеться «читати між рядків» і вгадувати істинний сенс чужих послань, але і у вас будуть свої переваги. Цей день допоможе вам підібрати потрібні слова і вміло завуалювати те, про що вам не хочеться говорити прямо, ви зможете приховати свої думки і не раните почуття співрозмовника. Вдалий момент для приватної консультації, приватної зустрічі.

Водолій

Сьогодні Водоліям зірки радять робити скромні функціональні придбання, уникати великих витрат і не захоплюватися предметами розкоші. Найбільше задоволення принесе вибір, продиктований необхідністю: спланувавши головне, ви зможете дати волю фантазії в деталях. До списку потреб можуть потрапити ліки, товари для вихованців, продукти і напої, інструменти для роботи, дрібне побутове начиння.

Риби

Рибам варто слухати інтуїцію. Якщо вона підказує, що пора зважитися на ту чи іншу дію, краще коритися. Енергія ваших слів і дій сьогодні тече в потрібному напрямку. Вам буде нескладно виразити свої почуття і підтвердити їх дією, а також зрозуміти оточуючих, порозумітися, узгодити зусилля. Не варто відкладати довірливу розмову, консультацію, зізнання, поїздку, тренування.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.